تاریخ انتشار :پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴
سردار محمد ملاشاهی از کشف بيش از 15 هزار ليتر روغن خوراكي قاچاق توسط دريابانان پايگاه درياباني چابهار خبر داد.
کشف بيش از 15 هزار ليتر روغن خوراكي قاچاق در چابهار
به گزارش عصرهامون؛ سردار محمد ملاشاهی، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان بیان کرد: ريابانان پايگاه درياباني چابهار در راستاي جلوگيري از ورود کالاي قاچاق به چرخه اقتصاد داخلي کشور و مبارزه بي امان با قاچاق کالا، اقدام به اجراي طرح مقابله با قاچاقچيان در محورهاي مواصلاتي به مناطق مرزي پرداختند.

فرمانده مرزباني استان در ادامه افزود: دريابانان با اجراي گشت زني در محورهاي مواصلاتي به مرز به سه فروند شناور مشکوک که جهت بررسي بيشتر آنها را متوقف کردند.

وي در ادامه تصريح کرد: در بررسي اوليه از شناورها، مشخص شد محموله روغن خوراكي فاقد هرگونه مدارک قانوني بوده که در بازرسي از شناورها 15 هزار 596 ليتر روغن نباتي قاچاق کشف شد.

سردار "ملاشاهي" با اشاره به دستگيري 9 نفر قاچاقچي و توقيف سه فروند شناور خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ريالي کالاهاي مکشوفه را 2 ميليارد و 500 ميليون ريال برآورد کرده‌اند که پس از انجام اقدامات قانوني، تحويل مراجع ذي‌صلاح خواهد شد.

فرمانده مرزباني استان سيستان و بلوچستان در خاتمه بيان داشت: قاچاق يکي از بزرگترين لطمه‌هاي جبران‌ناپذير بر پيکره‌ي اقتصادي کشور بوده که مرزداران استان در اين راستا با عزم جدي و تلاش‌هاي شبانه‌روزي با هرگونه تجاوز مرزي و قاچاق کالا بصورت قاطع برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/
 
http://asrehamoon.ir/vdce7n8z7jh8efi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما