تاریخ انتشار :دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۷
فرمانده کل ارتش پادگان 08 خاش گفت : دوران دفاع مقدس باید برای همیشه مثل ستاره ای پرنور بر تاریک تاریخ کشورایران اسلامی بدرخشد و گرانی گاه پویایی، اراده و حرکت ایرانیان به سمت فتح قله های بلند عظمت و برتری در جهان قرار گیرد .
هفته دفاع مقدس یادآور شجاعت و سربلندی یک ملت است
هفته دفاع مقدس یادآور شجاعت و سربلندی یک ملت است
به گزارش عصر هامون، امیر علیرضا یوسفی در خصوص هفته دفاع مقدس با اشاره به این مطلب که هفته گرامیداشت دفاع مقدس برای انقلاب اسلامی ثمرات و ارزشهای فراوانی داشته است ، اظهار داشت : در همه ی طول انقلاب اسلامی ایران روشنگری و ولایت امام خمینی ( ره ) نقش اساسی و مهمی داشته است .

وی ادامه داد :‌ دوران دفاع مقدس باید برای همیشه مثل ستاره ای پرنور بر تاریک تاریخ کشورایران اسلامی بدرخشد و گرانی گاه پویایی، اراده و حرکت ایرانیان به سمت فتح قله های بلند عظمت و برتری در جهان قرار گیرد .

این مسئول تصریح کرد : اساسی ترین راه شناخت و درک روزهای دفاع مقدس مراجعه کردن به بازماندگان عزیز آن روزهاست که ما باید با بازخوانی خاطرات آنان سعی و تلاش کنیم تا فرهنگ جوانمردی و دلاورمردی را درجامعه ترویج دهیم .

امیر یوسفی در ادامه با اشاره به این مطلب که پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همچنین دشمن با توطئه هاو دسیسه های زیاد تلاش در کمرنگ جلوه دادن و نابود کردن نظام نوپای اسلامی داشت ، بیان کرد : فضا و محیط تحولات بعد از انقلاب اسلامی هیچگاه به ذائقه دشمنان اسلام خوش نمی آمد و همیشه درصدد این بودند تا این انقلاب را از نابود کنند .

وی خاطرنشان کرد : خون سرخ شهداست که درخت قدرتمند انقلاب اسلامی را آبیاری و این ملت را حمایت می کند و ما هرچقدر افتخار کسب می کنیم همه به برکت خون شهدایی است که در زمان جنگ هشت ساله دفاع مقدس برای انقلاب اسلامی ریخته شده است .

وی با اشاره به این مطلب که بهره مندی از تجربیان بازماندگان جنگ هشت ساله می تواند ما را در رسیدن علت از خودگذشتگی رزمندگان ۸ ساله دفاع مقدس کمک شایانی بکند ، یادآورشد :‌ مهمترین و اساسی ترین وظیفه ملت ما خدمت رسانی به خانواده شهداست تا شاید بدین طریق بتوانیم یک گوشه از دینی که شهدا بر گردن ما دارند را جبران کنیم .

فرمانده کل ارتش پادگان ۰۸ خاش در پایان تحولات معنوی و روحی مردم و به خصوص جوانان و نوجوانان را از دیگردستاوردهای با ارزش دفاع مقدس دانست و اظهار داشت : این تحولات آنچنان اساسی و مهم بوده است که گذشت زمان نیز نتوانسته است آثار پربرکت آن را از بین ببرد.
انتهای پیام/۹۰۳۱ http://asrehamoon.ir/vdcezp8e.jh8wwi9bbj.html
منبع : تفتان ما
نام شما
آدرس ايميل شما