تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۱
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس آخرین تماس تلفنی با استاندار، مرزبانان به نیروهای ایرانی تحویل داده شده اند، اما هنوز به داخل کشور منتقل نشده اند.
مرزبانان در اختیار نیروهای خودی هستند ولی به خاک ایران منتقل نشده اند/ قیمت نهایی بنزین با دولت است
مرزبانان در اختیار نیروهای خودی هستند ولی به خاک ایران منتقل نشده اند/ قیمت نهایی بنزین با دولت است
به گزارش عصر هامون، محمد سعید اربابی دبیر کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در خصوص اخبار ضد و نقیض درباره آزاد شدن مرزبانان ربوده شده و انتقال آنان به خاک ایران، اظهار داشت: طبق آخرین اخباری که به دست من رسیده است و براساس آخرین تماس با استاندار، مرزبانان تحویل نیروهای ایرانی داده شده ولی هنوز به داخل کشور منتقل نشده اند.
وی در ادامه افزود: مرزبانان در اختیار نیروهای خودی هستند؛ البته این نیروها رسمی نیستند ولی مورد اطمینان و اعتماد ما بوده و به عبارتی نماینده کشور ما برای تحویل گرفتن مرزبانان ربوده شده هستند.
نماینده مردم ایرانشهر خاطرنشان کرد: ما دنبال این هستیم که مرزبانان را هرچه سریعتر وارد خاک ایران کنیم که به آغوش میهن اسلامی و خانواده هایشان برگردند.
وی همچنین در پاسخ به سوال دیگر در رابطه با افزایش قیمت بنزین به 700 تومان نرخ سهمیه ای و 1200 تومان نرخ آزاد طی دو هفته آتی، تصریح کرد: تعیین قیمت برعهده دولت است و در این رابطه مجلس هیچ گونه مسئولیت و دخالتی ندارد.
اربابی در ادامه گفت: ما در مجلس ریز تغییر قیمت ها را مشخص نکردیم و تعیین قیمت و اجرا به عهده دولت است ولی با این وجود گمان نمی کنم فعلا دولت در زمینه قیمت بنزین به توافق و تصمیم نهایی رسیده باشد.
انتهای پیام/9031 http://asrehamoon.ir/vdcgqu9n.ak9zt4prra.html
منبع : دانا
نام شما
آدرس ايميل شما

نانی
انشاالله آزادی مرزبانان بدون تبادل صورت گرفته باشد!
اگر اینگونه نباشد به دلیل بی منطق بودن طرف مقابل، همواره باید پاسخگوی مطالباتشان باشیم. انشاالله اقتدار ایران عزیز همواره مدنظر قرارگیرد.
آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود