تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۴
تعداد ۵۰۰ نفر از بازنشستگان عضو این کانون هستند و در تلاش هستیم که جهت تقویت بنیه علمی ,فرهنگی و ورزشی باز نشستگان و فرزندانشان دانشگاه نسل سوم را در این شهرستان راه اندازی کنیم و برنامه های مختلف و متنوعی را نیز برنامه ریزی نمائیم.
اعضای کانون باز نشستگان با مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل دیدار کردند
اعضای کانون باز نشستگان با مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل دیدار کردند
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا، کیانی افضلی مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل در دیدار اعضای کانون باز نشستگان زابل گفت :سرمایه بزرگ آموزش و پرورش نیروی انسانی است و برای اینکه بتوانیم برای نیروهای شاغل در آموزش و پرورش شور و نشاط و انگیزه ایجاد نمائیم باید به شاغلین بیشتر ارزشگزاری نمائیم.
وی با اشاره به احادیث و روایاتی در خصوص تکریم و ارزشگذاری به افراد بزرگ اشاره و افزود: در اسلام نیز تاکیدات زیادی در خصوص حرمت گذاری برای افراد شده است.
محسن افشاری مدیر کانون باز نشستگان در گزارش فعالیت های این کانون افزود: تعداد ۵۰۰ نفر از بازنشستگان عضو این کانون هستند و در تلاش هستیم که جهت تقویت بنیه علمی ,فرهنگی و ورزشی باز نشستگان و فرزندانشان دانشگاه نسل سوم را در این شهرستان راه اندازی کنیم و برنامه های مختلف و متنوعی را نیز برنامه ریزی نمائیم.
وی از ساخت سالن ورزشی و اجتماعات در آینده نزدیک خبر داد و افزود: با همکاری سایر دستگاهها و خیرین مقرر است سالن فوق ساخته تا خدمات بیشتری به همکاران داده شود.
کیانی افضلی بیان کرد: حق عضویت ماهانه ای که همکاران پرداخت می کنند جوابگوی خدمات ارائه شده نسبت به درصد مصوب است و قرار است این حق عضویت تا ۵۰۰۰تومان افزایش یابد تا بتوانیم خدمات بیشتری به همکاران ارائه کنیم.
انتهای پیام/4382
http://asrehamoon.ir/vdcaionm.49nmi15kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود