تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۸
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان؛

جوانان برای جوانی شان ارزش قائل شوند

نماینده ولی فقیه در استان گفت :جوانها قدر جوانی شان را بدانند و از این قدرت در مسیر مثبت استفاده نمایند.
جوانان برای جوانی شان ارزش قائل شوند
جوانان برای جوانی شان ارزش قائل شوند
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خط اول ،آیت الله عباسعلی سلیمانی صبح امروز با تبریک ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان در دیدار با جامعه جوان استان اظهار داشت:استان سیستان و بلوچستان یک استان جوان قلمداد می شود و ایرانشهر به عنوان جوانترین شهر استان سیستان و بلوچستان و کشور است.
وی افزود :سلامت، دارایی، بدون تعلق خاطر و وابستگی های کاذب، نشاط و شادابی، حریت و آزادی، شهامت و شجاعت و غیرتمندی جز خصایل جوانی می باشد.
نماینده ولی فقیه در استان خطاب به جوانان افزود: خدای نکرده این قدرت در مسیری که برای آینده زیبندگی ندارد را مصرف نکنید و باید قدرت در مسیر مثبت از جمله تولید، صنعت، کشاورزی و علم استفاده گردد.
وی با بیان اینکه ضعف و ناتوانی ، فقر و تهیدستی و دوران پیری همسایه جوان است افزود:در سن پیری دل بستگی به ذخایر دنیا بالا می رود و حسرت و آرزوهای بلند اوج می گیرد ولی در جوانی اینگونه نمی باشد پس جوان در این برهه از زمان ارزش گذاری کند و برای جوانیش ارزش قائل شود.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ادامه داد :مسئولین و دولتمردان برای جوانان در دو عرصه برنامه رسمی و ذاتی و فوق برنامه تدارکاتی ببنند.
انتهای پیام/4382 http://asrehamoon.ir/vdcd5o09.yt0jn6a22y.html
نام شما
آدرس ايميل شما