>ms']['section_id'] =0; ?>ms']['section_id'] =0; ?> آخرین جزییات از سقوط جنگنده ایرانی در کنارک 2 سرنشین به شهادت رسیدند+ تصاویر | عصر هامون
تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۹
این هواپیمای نظامی ظهر امروز در حین پرواز در نزدیکی شهر بندری «کنارک» در سواحل چابهار دچار سانحه شد و سقوط کرد که در این حادثه سرنشینان آن به شهادت رسیدند.
آخرین جزییات از سقوط جنگنده ایرانی در کنارک/ 2 سرنشین به شهادت رسیدند
آخرین جزییات از سقوط جنگنده ایرانی در کنارک/ 2 سرنشین به شهادت رسیدند
به گزارش عصرهامون، یک فروند جنگنده نظامی متعلق به نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز در روستای تران در 80 کیلومتری شهرستان کنارک استان سیستان و بلوچستان سقوط کرد.
برخی از شاهدان عینی در این خصوص گفتند: این هواپیما پس از سقوط آتش گرفته است.
اطلاعات اولیه حکایت از آن دارد که سرنشینان این جنگنده در این حادثه به شهادت رسیده اند.
علی اصغر میرشکاری در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه اظهار داشت: ظهر امروز یک فروند هواپیمایf4 آموزشی متعلق به پایگاه دهم شکاری کنارک در حین ماموریت آموزشی خود دچار نقص فنی شد.
وی گفت: ساعت 10:45 دقیقه خلبان احساس نیاز به فرود اضطراری می کند و به همین علت در کنار جاده کهیری منطقه کنارک فرود می آید اما از آنجایی که در مسیر جاده یک خودروی نیسان مسافری عبوری وجود داشته خلبان مسیر هواپیما را منحرف می کند تا برخوردی صورت نگیرد اما بعلت همان نقص فنی موقع فرود سقوط می کند و دو تن از سرنشینان آن که خلبان و کمک خلبان بوده اند نیز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.


انتهای پیام/ 7250 http://asrehamoon.ir/vdcg3z97.ak9qx4prra.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود