تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۹
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی میرجاوه گفت: کانون‌های فرهنگی مساجد نقش بسزایی در مقابله باتهاجم فرهنگی دشمنان دارد.
به گزارش عصر هامون؛ حجت‌الاسلام مهدی هاشمی پور در گفت و گو با لادیز اظهار داشت: دشمن از طریق اشاعه فساد و فحشاء سعی می‌کند جوانها را به بیراه بکشاند وکاری که دشمن در پیش گرفته تنها تهاجم فرهنگی نیست بلکه شبیخون فرهنگی و یک قتل عام و غارت فرهنگی است از این رو کانون‌های فرهنگی مساجد نقش بسزایی در مقابله باتهاجم فرهنگی دشمنان دارد.
وی افزود: جوانان باید با هوشیاری، عقاید و رسوم، علوم و معارف، ارزش‌ها و اندیشه‌ها، اخلاقیات و ارزش های معنوی را در زندگی خود حفظ و در اعتلای آن کوشش نمایند تا فرهنگ معنوی در جامعه ما گسترش یابد.
وی خاطر نشان کرد: آموزش، تبلیغات، تحریف واقعیت‌ها، ترور شخصیت‌ها،ایجاد اختلاف و تعمیق آن در میان جریان‌های سیاسی و  ایجاد بی اعتمادی در مردم نسبت به رهبران انقلاب و مسئولین از جمله اهداف دشمنان در تهاجم فرهنگی است.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه تاکید کرد: شهرستان مرزی میرجاوه در نقطه صفر مرزی قرار دارد  از این رو در خط مقدم مقابله با توطئه‌هایی همانند تهاجم فرهنگی دشمن است و تقویت باورهای دینی مردم منطقه و پی ریزی بینشی درست در زمینه تعالیم دینی و سیاست، می‌تواند سنگری نفوذ ناپذیر در برابر توطئه‌های دشمنان باشد.
وی تصریح کرد:جوانان باید هوشیارانه در بحث فرهنگ وارد شوند و اگر فرهنگ جامعه‌ای توان خود را از دست بدهد و مردم از فرهنگ خود گسسته شوند ، دشمنان بر آنان مسلط می‌شوند.
انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcb99bw.rhba5piuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود