تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳
شماری از نمایندگان مردم سیستان وبلوچستان در مجلس شورای اسلامی گفتند: در شرایط حال و پیش روی نظام مقدس جمهوری اسلامی تنها راه برون رفت از تنگناها توسل به فرهنگ غنی بسیج در کلیه اقدامات است.
تنها راه برون رفت از تنگناها،توسل به فرهنگ غنی بسیج/ کارنامه بسیج در عرصه های مختلف به ویژه کرونا درخشان است
به گزارش عصرهامون، به مناسبت چهل و دومین سالگرد هفته بسیج مستضعفین شماری از نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارنامه بسیج در عرصه های مختلف به ویژه کرونا درخشان است، گفتند: شجره طیبه بسیج امروز به یک بلوغ بزرگ رسیده که همواره فعالیت های این مجموعه در راستای محرومیت زدایی، کارآفرینی، اشتغالزایی و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی پیشرو و پیشگام است.

کمک رسانی بسیج در انجام واکسیناسیون کرونا بی نظیر است  

ملک فاضلی، نماینده حوزه انتخابیه سراوان در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه بسیج یعنی مردم، چرا که تمام مردم ایران بسیجی هستند، گفت: زمانی مشکلات در جامعه مرتفع می شود که خود مردم برای حل آن جلودار باشند که ذات و خاصیت بسیج این چنین است.

وی بیان کرد: اخیرا دولت سیزدهم و وزارت بهداشت در جهت توسعه واکسن یک اقدام بی نظیر در سطح ملی و جهانی انجام دادند که نقش بسیج در زمینه اجرایی پروژه واکسیناسیون همگانی کمک شایسته و شایان توجه بوده است.

فاضلی افزود:  باتوجه به وضعیت حال حاضر و قرار گرفتن در فصل پاییز و شیوع بیماری آنفولانزا اگر آرامش در جامعه حاکم است حاصل زحمات بسیجیان در امر واکسیناسیون در کنار وزارت بهداشت بود.

وی اذعان کرد: هر زمان حرکت به سمت بسیج و مردم بود خود به خود مشکل جامعه اگر حل نمی شد لااقل به حداقل می رسد.

این مسئول گفت: رمز موفقیت جامعه نیز در این است که کار مردم را به خود مردم بسپاریم همان کاری که در بسیج شکل گرفته یعنی بسیج کردن جامعه و مردم برای رفع مشکلات جامعه است.

فاضلی بیان کرد: در ایران با توجه به خدمتی که بسیجیان انجام می دهند انتظار می رود مشکلات به حداقل برسید، رفاه فراهم و سلامت حفظ شود، گرانی ها برای رفع مشکلات اقتصادی مردم کاهش یابد تا یک آرامش همگانی را در جامعه شاهد باشیم.

بسیج در آوردگاه های مهم و تاریخی ایران اسلامی خوش درخشیده است

فداحسین مالکی، نماینده مردم زاهدان با بیان اینکه شجره طیبه بسیج مستضعفین، یادگار گرانسنگ بنیان گذار فقید انقلاب اسلامی است، گفت: از زمان تشکیل بسیج تا کنون همواره در آوردگاه های مهم و تاریخی ایران اسلامی خوش درخشیده است.

وی افزود: این نهاد مقدس که به تعبیر مقام معظم رهبری بزرگ‌ترین شبکه‌ فرهنگی و اجتماعی و نظامی در همه‌ی دنیا است، تنها در کشور ما و به یمن تلفیق فرهنگ غنی اسلامی ایرانی قابل شکل گیری بود.

نماینده مردم زاهدان ادامه داد: هیچگاه مکتب بسیج محدود به قشر خاص نبوده و تمام اقشار جامعه در هر لباسی با تأسی از فرهنگ والای بسیج خالصانه و جهاد گونه در راه اعتلای میهن اسلامی، گاه در میدان نبرد و گاه در سنگر علم و صنعت، به وظیفه خود عمل می کنند.

به گفته وی، قطعا در شرایط حال و پیش روی نظام مقدس جمهوری اسلامی تنها راه برون رفت از تنگناها توسل به فرهنگ غنی بسیج در کلیه اقدامات است.
 
گسترش خدمات بسیج در کشور باعث یأس و نا امیدی دشمن است

محمد سرگزی، نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه بسیج برگرفته از آرمان های والای بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران است که از بدنه خود مردم تشکیل شده، گفت: شجره طیبه بسیج امروز به یک بلوغ بزرگ رسیده است که همواره فعالیت های این مجموعه در راستای محرومیت زدایی، کارآفرینی، اشتغالزایی و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی پیشرو و پیشگام است.

وی تصریح کرد: با نهادینه شدن تفکر بسیج در همه عرصه ها قطعا آینده ای روشن پیش روی کشور قرار خواهد داشت که هرگز دشمن نخواهد توانست به آن خدشه ای وارد کند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خدمات بسیج در عرصه محرومیت زدایی و اشتغالزایی در طول انقلاب اسلامی ستودنی و قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: بسیج همواره در طول بیش از چهار دهه منشا خدمات و اثرات فراوان در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بوده و با کار جهادی در خدمت به مردم کمر همت بسته است.

سرگزی گفت: امروز گسترش خدمات بسیج در کشور باعث یأس و نا امیدی دشمن شده است.
 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcgqw9qxak9t74.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود