تاریخ انتشار :شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۲
قطعی مکرر خطوط تلفن همراه و اینترنت در هفته گذشته منجر به اعتراض شهروندان سراوانی شده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، در هفته گذشته قطعی مکرر خطوط تلفن همراه و اینترنت در سراوان باعث گلایه مندی مردم این منطقه شده بود.

از آنجایی که در این برهه از زمان کسب و کار و زندگی روزانه مردم به اینترنت تبدیل شده و یک جزء جدایی ناپذیر در عصر ارتباطات به شمار می رود، قطعی مکرر در این خصوص موجی از نارضایتی را در بین برخی از مشترکین اپراتورها ایجاد کرده است. 


دانشجویان از آزمون آنلاین جا ماندن
یکی از شهروندان سراوانی گفت: چندین ساعت در روز پنجشنبه هفته گذشته خطوط تلفن همراه و اینترنت در سراوان قطع شده بود که در عصر پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات موجب سردرگمی شهروندان شد.

وی افزود: همچنین در هفته گذشته چندین بار قطعی خطوط تلفن همراه و اینترنت باعث کلافگی مردم شده بود چرا که با توجه به شیوع ویروس کرونا و قرنطینه خانگی، اینترنت به تنها سرگرمی مردم تبدیل شده است.

این شهروند سراوانی با اشاره به اینکه سرعت اینترنت در روستاهای حاشیه شهر پایین است و دانش آموزان و دانشجویان برای شرکت در کلاس ها و آزمون های مجازی دچار مشکل شده اند، خاطر نشان کرد: قطعی اینترنت در هفته اخیر موجب شد تا تعداد زیادی از دانشجویان موفق به انجام آزمون پایان ترم نشوند که این امر نیز با توجه به اینکه در عصر ارتباطات به سر می بریم یک نقطه ضعف به شمار می رود.

قطعی فیبر زیرساخت علت قطع شدن خطوط تلفن همراه در سراوان بود
در همین راستا حسین آبادی رئیس اداره مخابرات شهرستان سراوان علت قطعی خطوط تلفن همراه و اینترنت را قطعی فیبر زیرساخت از منطقه دهپابید عنوان کرد و گفت: این معضل مربوط به شهرستان سراوان نبوده بلکه در برخی از شهرستان های استان رخ داده است.

وی افزود: پنجشنبه هفته اخیر این مشکل رخ داد که با تلاش پرسنل شرکت زیر ساخت این مشکل مرتفع و تا کنون قطعی از سوی شهروندان گزارش نشده است.

رئیس اداره مخابرات شهرستان سراوان در پایان خاطر نشان کرد: مشکل قطعی روز پنجشنبه مربوط به شرمت زیر ساخت بوده و ربطی به مخابرات ندارد.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcf1tdyew6d0ja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود