تاریخ انتشار :جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۵
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان از تشدید طرح نظارت بازار ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصر هامون، مهرداد طاهری رئیس صنعت، معدن و تجرت شهرستان سراوان در گفتگو با شستون، با توجه به افزایش تقاضا برای اقلام اساسی مانند برنج، روغن، مرغ، مواد پروتئینی، شکر و مواد پر مصرف از اجرای طرح تشدید نظارت و پایش بازار در ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
وی ادامه داد: این طرح در راستای  تأمین اقلام اساسی مورد نیاز مصرف کننده، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان، توزیع به  موقع اقلام اساسی و نظارت بر قیمت اقلام پرمصرف در ماه میارک رمضان به مرحله اجرا می رسد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان  از حاکم بودن آرامش نسبی بازار شهرستان در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود:  حداقل یک گشت مشترک با دستگاه های مربوطه در هفته اجرا می شود که نظارت اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی، اتحادیه های مربوطه و اداره صنعت، معدن و تجارت به صورت مستمر انجام می شود.
طاهری در پایان به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از کم فروشی و گران فروشی می توانند اعتراض خود را به صورت شفاهی و کتبی و با مراجعه حضوری به اداره صنعت، معدن و تجارت و یا می توانند موارد را از طریق سامانه 124 اعلام کنند.
 
 
انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdchwqnw.23nkwdftt2.html
منبع : شستون
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود