سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ,21 January 2020
دفاع مقدس
حاشیه نشینی؛ چالشی جدی فراروی توسعه تنها بندر اقیانوسی کشور

معضل‌هایی که فرصت‌های تجاری جنوب شرق کشور را با مشکل روبرو می‌کند؛

با توجه به ورود صنایع بالا دستی و توسعه همه جانبه چابهار، مهار و ساماندهی هر چه سریع تر معضل حاشیه نشینی در این بندر اقیانوسی امری ضروریست.

 
سردار امان اله گشتاسبی گفت:ترور سردارسلیمانی و هم رزمانش آبروی آمریکا را در دنیا برد.
در تقویم ملی ایران اسلامی، همزمان با 5 جمادی الاول، روز پرستار با ولادت بانوی دشت کربلا حضرت زینب کبری(س) عجین است.
احسان عالی برادر "سردار شهید حسینعلی عالی"گفت: مديريت، مسئوليت پذيری، عشق به ولايت، احترام و روحيه مشورت از خصوصيات شهید بود.
همرزمان شهید سبیل اخلاقی از او جزء مهربانی ، روحیه تقوی و اخلاق نکو هیچ چیز دیگر ندیدند تا حدی که تحت تاثیر رفتار سبیل قرار گرفته بودند .
فرمانده تیپ ۱۱۰ سلمان فارسی سیستان و بلوچستان اصناف و بازاریان را رزمندگان جنگ اقتصادی دانست که معیشت مردم را در بازار رقم می‌زنند.
هفتمین یادواره شهید سردار حبیب لک زائی با حضور پر شور مردم ولایت مدار سیستان در شهرستان نیمروز برگزار شد.
جمعی از فرماندهان نظامی سیستان وبلوچستان با بیان اینکه پایداری و مقاومت رمز پیروزی بر دشمنان است، گفتند: در هر میدان و عرصه ای که مقاومت کردیم دشمن عقب نشینی کرد.
مسئول بسیج پیشکسوتان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد و مقاومت در زاهدان برگزار شد.
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس 27 تیم‌ تخصصی و عمومی بسیج جامعه پزشکی، در قالب طرح "شهید رهنمون" به مناطق محروم و روستایی استان اعزام شدند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاح 110 عرصه محرومیت زدایی گفت: امروز کشور ایران در اوج قدرت است و دشمن به‌شدت از اقتدار ایران در عرصه‌های مختلف عصبانی می باشد.
 
برگزاری مراسم بیعت با فرمانده بر مزار سردار شهید حاج محبعلی فارسی+ تصاویر  
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم