پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
حمایت از کالای ایرانی
گزارش تصویری/ لوازم التحریر ایرانی اسلامی در صدر انتخاب مشتریان  

استقبال از لوازم التحریرهای ایرانی حمایتی است که از یک سو به اقتصاد کشور کمک کرده و از سوی دیگر به ترویج و شناسایی فرهنگ ایرانی و اسلامی دامن می زند.

سواس صندل بلوچی قدیمی

در سال حمایت از کالای ایرانی؛

تنها کارگاه ساخت سواس بلوچستان در حالی در آستانه تعطیلی قرار گرفته است که نیازمند 50 میلیون تومان وام برای کامل کردن تجهیزات مورد نیاز است.

 
قرارگاه محرومیت زدایی و خدمات رسانی سپاه شهرستان سراوان با هدف کمک به مناطق کم برخوردار بین دانش آموزان روستای خلیل آباد و امیرآباد شهرستان سراوان 200 بسته های آموزشی و لوازم التحریر توزیع کرد.
فروشندگان، از تاثیر نوسانات دلار در بازار چهارراه رسولی زاهدان می گویند.
در آستانه بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید شاهد استقبال دانش آموزان و والدین آنها از لوازم التحریر ایرانی هستیم.
مسئول بسیج کارگری ایرانشهر از برگزاری رزمایش بزرگ خدمت رسانی با عنوان شیفت ایثار خبر داد و گفت: این رزمایش به منظور آمادگی برای مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم دشمن در واحدهای تولیدی این شهرستان اجرا شد.
همزمان با برگزاری رزمایش خدمت در قالب شیفت ایثار، 375 کارگر بسیجی به صورت داوطلبانه به ارائه خدمات رایگان در واحدهای تولیدی چابهار پرداختند.
امروز کارگران بسیجی سیستان وبلوچستان با شرکت در رزمایش بزرگ خدمت رسانی تحت عنوان "شیفت ایثار" به حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی بدون هیچ دستمزدی پرداختند.
"شیفت ایثار" خدمتی بی منت از کارگران بسیجی در قالب رزمایش خدمت است.
مسئول بسیج اصناف سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در خبری خوش به فروشندگان کالای ایرانی گفت: آن دسته از مغازه ها و فروشندگانی که کالای ایرانی را عرضه و به فروش می رسانندعوارض سالیانه آنها نصف خواهد شد.
استقبال از لوازم التحریرهای ایرانی حمایتی است که از یک سو به اقتصاد کشور کمک کرده و از سوی دیگر به ترویج و شناسایی فرهنگ ایرانی و اسلامی دامن می زند.
دانش آموزان زاهدانی در آستانه سال تحصیلی جدید با انتخاب لوازم التحریر ایرانی اسلامی علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان داخلی، دست رد بر لوازم التحریر های خارجی و سبک های غربی زدند.
پرورش مرغ گوشتی یکی از عرصه‌های بسیار سودآور و منطبق بر الگوی اقتصاد مقاومتی است که پرورش‌دهنده هیرمندی توانسته از طریق آن درآمدی 24میلیون تومانی کسب می‌کند.
دانش آموزان خوش ذوق هنرستان حضرت زینب کبری(س) شهرستان زهک توانستند در راستای حمایت از کالای ایرانی با نبوغ و خلاقیت فراگرفته اقدام به تهیه فرم مدرسه نظیر مانتو، کیف و مقنعه کنند.
کارآفرینان و پرورش دهندگان زنبور عسل در سیستان وبلوچستان توانستند با تولید48 تن عسل در سال گذشته سه میلیارد تومان درآمد کسب کنند.
یک بانوی کارآفرین سیستانی با ایجاد یک کارگاه کوچک خانگی چرم دوزی، توانسته با استفاده از فضای مجازی دست ساخته های خودش را در سراسر کشور عرضه کند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان وبلوچستان برخورد و مبارزه با قاچاق کالا و ارز را یکی از اهداف اصلی تعزیرات حکومتی دانست و گفت: در این حوزه سه هزار و 898 فقره پرونده تخلفاتی در سال گذشته تشکیل و به آن رسیدگی شده است.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به برنامه‌ریزی 30 اردوی جهادی برای تابستان امسال در اقصی نقاط استان گفت: کمک به سازندگی و محرومیت زدایی رسالت مهم اردوهای جهادی است.
احمد فدایی مخترع جوان استان سیستان و بلوچستان با کسب مقام سوم مسابقات اختراعات سیلکون ولی کالیفرنیا آمریکا بار دیگر برای سیستان وبلوچستان افتخارآفرین شد.
در سال حمایت از کالای ایرانی زمینه اشتغالزایی برای 60 نفر از بومیان منطقه چابهار در بزرگترین و مجهز‌ترین مجتمع پلاستیک‌سازی شرق ایران مهیا شده است.
کارآفرین فعال در حوزه چرم سیستان و بلوچستان عدم حمایت مسئولان از تولیدکنندگان را اصلی ترین مشکل دانست و گفت: برای تحقق شعار سال مسئولین باید پای کار باشند و هدایای اهدایی خود را به خرید از کالاهای ایرانی اختصاص دهند.
تعدادی از علمای اهل تسنن و تشیع سیستان وبلوچستان با بیان اینکه جنگ اقتصادی و عملیات روانی راهبرد جدید آمریکا علیه ملت ایران است، گفتند: امروز ملت و دولت باید با همبستگی و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری در برابر این جنگ اقتصادی و عملیات روانی ایستادگی کنند.
 
گزارش تصویری/ کودک ایرانی؛ لوازم التحریر ایرانی  
حمایت از تولید داخلی محرک چرخ تولید
اینفوگرافیک/ حمایت از کالای ایرانی