تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲
قاسم حسن زاده از توزیع بیش از 6 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در نقاط حاشیه نشین شهر زاهدان خبر داد.
توزیع 6 هزار بسته بهداشتی و معیشتی در مناطق حاشیه نشین" زاهدان"/ سامانه بیمارستان صحرایی 35 تخته در بیمارستان نبی اکرم(ص) راه اندازی شد
قاسم حسن زاده، مسئول روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: در تداوم اقدامات محرومیت زدایی و در راستای کاهش آلام مردم مجموعه قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه اقدام به توزیع 2 هزار بسته بهداشتی و چهار هزار و 500 بسته معیشتی در حاشیه شهر زاهدان کرده است.
 
وی بیان کرد: اقلام بهداشتی شامل مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، مسواک، خمیر دندان، ماده ضدعفونی کننده، پودر رختشویی،شامپو، ماسک، دستکش و دستمال کاغذی می باشد که شناسایی افراد مورد نیاز انجام شده و از امروز توزیع آنها در مناطق مدنظر صورت می گیرد.
 
مسئول روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور ادامه داد: اقلام معیشتی نیز شامل برنج، روغن، قند، ماکارونی، برنج، رب و .. است.
 
وی هزینه صرف شده برای تهیه این اقلام را بیش از 700 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این بسته ها توسط مساجد و پایگاه های مقاومت در محله ها و مناطق مختلف درب منازل شهروندان توزیع خواهد شد.

به گفته حسن زاده، در راستای مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا روزانه توسط دو کارگاه تولید ماسک اقدام به تولید سه هزار ماسک می شود، همچنین روازنه کل بیمارستان های استان اعم از رده های نظامی و انتظامی و علوم پزشکی توسط قرارگاه قدس گندزدایی و استریل می شوند.


مسئول روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور در ادامه با بیان اینکه تمام کادر پزشکی مجموعه بیمارستان های سپاه و درمانگاه ها با مجموعه درمانی دانشگاه های علوم پزشکی در شهرستان های استان همکاری نزدیک دارند، ادامه داد: سامانه بیمارستان صحرایی 35 تخته در فضای بیمارستان نبی اکرم(ص) زاهدان با تمامی تجهیزات راه اندازی شده و هم اکنون 27 تخت این بیمارستان برای امر مبارزه با کرونا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است.

 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcjy8evauqe8yz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما