تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰
در قالب یک اردوی جهادی از سوی بسیج و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، مردم منطقه "غدیرشهر" زاهدان از خدمات درمانی رایگان دهان و دندان بهره مند شدند.
مساجد محوریت میز خدمت بسیج است/ برپایی اردوی جهادی در "غدیرشهر"زاهدان با هدف ارائه خدمات درمانی رایگان
نادر میری، فرمانده پایگاه بسیج شهدای کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در چهل و دومین بهار آزادی با همکاری وپیگیری مداوم رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان جهت تداوم خدمات به مردم به ویژه در مناطق محروم، گروه جهادی پایگاه بسیج دانشگاه با مشارکت سپاه پاسداران، واحد شاهد ایثارگران، مرکز بهداشت زاهدان و جمعی از خیرین مهدوی در منطقه غدیر شهر اقدام به برپایی اردوی جهادی در قالب میز خدمت کردند.

وی گفت: رزمایش خدمات سلامت برای اولین در این منطقه با توجه به درخواست هیئت امنا مسجد ولی عصر(عج) برگزار شد و از آنجایی که تاکنون هیچ گروه جهادی برای ارائه خدمات پزشکی در این محدوده مستقر نشده بود، اقدامات صورت گرفته در حوزه درمان زمینه رضایتمندی مردم را در بر داشت.

میر اذعان کرد: هدف از ارائه این خدمات که با تفکر جهادی و روحیه بسیجی انجام شده، زدودن غبار محرومیت، کاهش آلام مردم و همچنین بهره مندی از خدمات نظام و انقلاب است.

 این داندانپزشک بسیجی گفت: در این اردوی یکروزه علاوه بر استقرار خودروی واحد سلامت دهان و دندان، بسته های معنوی و بهداشتی نیز در بین اهالی توزیع شد.
 

 
وی ادامه داد: همدلی و همراهی همیشگی بسیج وسپاه در تمامی عرصه ها به ویژه در میدان مقابله با کرونا و درکنار مدافعان سلامت علاوه بر رضایتمندی مردم جهت بهره مندی از خدمات، منجر به کاهش آمار مبتلایان و شناسایی زود هنگام بیماران شده که این موفقیت بزرگی در استان به شمار می رود.

میری خاطر نشان کرد: مردم  در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس با بسیج عمومی در مساجد برای دفاع همه جانبه از کشور اقدام کردند که این دفاع جانانه و همدلی و همراهی زیر پرچم مسجد، سربلندی و عزت مردم و ایران اسلامی را به همراه داشت، اکنون نیز از آنجایی که بسیج و سپاه در هر عرصه ای برای رفع محرومیت زدایی و کمک به مردم ورود کرده اند، محوریت میز خدمت بسیج با تاسی از همان دوران در مساجد است.

فرمانده پایگاه بسیج شهدای کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: پس از اتمام کار اردوی یک روزه میزخدمت جهادی، اهالی منطقه خواهان تداوم این اقدام در روز 22 بهمن ماه شدند.
 
لازم به ذکر است توسط گروه جهادی ولایت یاوران سلامت، در بین خطبه های نماز جمعه تبرکات فاطمی بین نمازگزاران پخش شد.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcbwab8grhbfwp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما