تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۸
فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان گفت: گروه جهادی چشم پزشکی اعزامی از تهران در زاهدان، بیش از هزار و 200 بیمار نیازمند را ویزیت کرده است.
خدمت بی منتِ چشم پزشکان جهادگر در پایتخت وحدت ایران/ جراحی رایگان 37 بیمار زاهدانی ارمغانی از بسیج جامعه پزشکی
فاطمه کمیلی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: به همت یک تیم چشم پزشکی متخصص از استان تهران، هزار و 290 بیمار ویزیت و از خدمات رایگان معاینه چشم بهره مند شدند.

وی با تاکید بر این مطلب که خدمت بی منت یکی از رسالت های بسیج جامعه پزشکی است، افزود: این تیم چهار نفره، به مناسبت ایام الله دهه فجر و در تداوم رزمایش کمک های مومنانه در سیستان وبلوچستان حضور یافتند تا مرهمی بر کاهش آلام محرومان باشند.

جانشین مسئول بسیج جامعه پزشکی ادامه داد: در این راستا بیماران نیازمند علاوه بر دریافت ویزیت و معاینه رایگان، تاکنون هزار و 28 عینک رایگان نیز دریافت کرده‌اند.

وی اذعان کرد: 38 نفر از بیماران نیز برای انجام عمل جراحی معرفی شده‌اند که طی یکماه آینده مشکل بینایی آنها با انجام این عمل برطرف خواهد شد.

کمیلی خاطر نشان کرد: بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان در طول سال در قالب طرح شهید رهنمون به مناطق محروم و حاشیه نشین استان سیستان وبلوچستان خدمات بسیاری ارائه می‌کند که شناسایی و غربالگری بیماران نیازمند و معرفی آنها به مراکز درمانی برای انجام عمل جراحی رایگان از جمله این خدمات است.
 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcf0tdyvw6dmya.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود