تاریخ انتشار :سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵
سردار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از سه هزار بسته معیشتی به همراه 50 سری جهیزیه در روز میلاد امام رضا (ع) در استان توزیع شد.
عکس ارشیوی
عکس ارشیوی
سردار احمد شفائی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: سه هزار و 500 بسته معیشتی امروز همزمان با میلاد ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شود.

وی ارزش هر بسته معیشتی را پنج میلیون ریال عنوان کرد و افزود: این اقدام در تداوم رزمایش کمک های مومنانه انجام شد، امید است بتوانیم در آینده نه چندان دور اقدامات بهتر و مناسب‌تر انجام دهیم.

فرمانده سپاه سلمان استان ادامه داد:  همچنین به مناسبت دهه کرامت و همزمان با ولادت امام رضا(ع) تعداد 50 سری جهیزیه بین نوعروسان سیستانی و بلوچستانی اهدا شد.

وی تصریح کرد: ارزش تقریبی هر سری جهیزیه 200 میلیون ریال و شامل پنج عدد کالای اساسی تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و اجاق گاز است.

شفائی اذعان کرد: آرزوی دیرینه همه ما این است خانواده ها در استان به اشتغال ایجاد شده متکی باشند و دیگر شاهد توزیع بسته معیشتی نباشیم به گونه ای که با اشتغال مناسب هر خانواده نه تنها خود را اداره کند بلکه بتواند به دیگران کمک کند؛ که این امر با توجه به حماسه ارزشمندی که مردم در انتخابات 1400 خلق کردند توسط دولت جدید، متدین و انقلابی و دعای خیر مردم بتواند به سرانجام برسد.

این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: به مناسبت میلاد امام رضا(ع) هشت سری جهیزیه به سربازان متاهل و سه روز مرخصی تشویقی به تمامی سربازان اهدا شد، همچنین تعداد هشت نفر از پاسداران تازه ازدواج کرده به همراه 80 نفر از بسیجیان خواهذ و برادر به سفر مشهد مقدس مشرف خواهند شد.

گفتنی است یک عدد فرش از آستان قدس مطهر رضوی نیز به حسینیه عاشقان ثارالله در زاهدان اهدا شد.
 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdchqwnzw23nxzd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود