کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان:

بصیرت روز افزون ملت شهید پرور ایران، ثمره ایستادگی و مقاومت است

31 شهريور 1400 ساعت 0:00

مهرداد جهاندیده گفت: ثمره بیش از چهل سال ایستادگی و مقاومت، بصیرت روزافزون ملت شهیدپرور ایران در برابر هجمه دشمنان است.


مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: این هفته یادآور پایمردی، آزادگی و جانفشانی ملتی است که با ایمان و عشق توانستند سال‌ها در برابر تهاجم و توطئه‌های دشمنان اسلام و ایران، مقاومت جانانه کردند و پیروزی پرشکوه‌شان را در صفحه تاریخ ماندگار کردند.

وی افزود: دفاع مقدس گنجینه‌های عظیمی را به ارمغان آورد که حضور سرداران شجاع و مردان برجسته در سنگر خدمت و جهاد از آن جمله هستند و ثمره بیش از چهل سال ایستادگی و مقاومت، بصیرت روزافزون ملت شهیدپرور ایران در برابر هجمه دشمنان است.

جهاندیده تاکید کرد: سردار شهید حاج ‌قاسم سلیمانی از خیل دلیرمردانی بود که شجاعت و ایثارش در جبهه‌های حق علیه باطل و در نبرد با تکفیری‌ها و تروریست‌ها پیروزیهای درخشانی را خلق کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: امروز تاریخ به خوبی گواهی می‌دهد که رشادت‌ها، فداکاری ها و از خودگذشتگی های آزادمردان و شیرزنان پیرو مکتب عاشورا با پیروی و الگوپذیری از نهضت سرخ عاشورا بر تمام زیاده خواهی ها و یاوه گویی های ابر قدرت ها خط بطلان کشیده است.

وی گفت: همت والای رزمندان هشت سال دفاع مقدس منجر به استقلال کشور عزیزمان شد و امروز این استقلال در عرصه‌های مختلف نمود پیدا می‌کند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 141895

آدرس مطلب :
http://www.asrehamoon.ir/interview/141895/بصیرت-روز-افزون-ملت-شهید-پرور-ایران-ثمره-ایستادگی-مقاومت

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir