شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ,18 November 2017
اخبار
خدمت به مردم سرلوحه کار بسیج است/ ۵۰۰ عرصه اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج در سیستان و بلوچستان افتتاح می‌شود

فرمانده سپاه سلمان در نشست خبری با اصحاب رسانه

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی از اولویت‌های سپاه در استان است، گفت: در این راستا با تلاش‌های صورت گرفته ۵۰۰ عرصه اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی در طول هفته بسیج در استان افتتاح می‌شود.

 
دبیر شبکه ملی سراسری جهاد و شهادت گفت: ایمان به خدا، معادپذیری، ولایت پذیری و خودباوری، رمز موفقیت شهدا در مقابل دشمنان بود.
از صبح امروز و با حضور نیروهای یگان ویژه انتظامی استان و جهادگران بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان، کار ترمیم و زیباسازی دبیرستان شادوران سیدقاسم حاجی میرزا در حاشیه شهرزاهدان آغاز شد.
استان سیستان و بلوچستان بعد از وقوع زلزله در عراق و غرق کشور، آمادگی خود را برای حضور و ارائه خدمت به زلزله زدگان این خطه از کشور اعلام کرده است.
شبکه مجازی در راستای رفع محرومیت زدایی از بخش های مختلف سیستان و بلوچستان به کمک دولت و مسئولان آمده و توانسته گامی موثر برای اتحاد و تجمیع افکار و توان برای حل یک معضل باشد.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری مکارم الاخلاق با همکاری جهاددانشگاهی واحد استان خبر داد.
اختلال در خطوط اعتباری و ثابت همراه اول در شب گذشته، مردم زاهدان را با مشکلاتی مواجه کرد.
نماینده مردم زاهدان تفسیر ناصحیح سخنان خود در رسانه های ضدانقلاب را حاصل ذهن خراب گردانندگان این رسانه ها دانست و ادامه داد: مردم آگاه هستند و عقبه گردانندگان عوامل این رسانه ها را می دانند.
محسن خزایی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در بیست و دوم آبان ماه سال 95 در سوریه حین تهیه گزارش از منطقه عملیاتی حلب به شهادت رسید.
شهردار جدید زهک صبح امروز و پس از طی بیش از 4ماه از انتخابات شورای شهر و روستا در مراسمی معرفی شد.
معاون سیاسی سابق استانداری سیستان و بلوچستان وادار کردن سعد حریری به اعلام استعفاء را یک اتفاق نادر سیاسی دانست و گفت: محور عبری عربی به دنبال برهم زدن امنیت و اتحاد در لبنان است.
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بعدازظهر یکشنبه تا اواخر وقت دوشنبه هفته جاری، شرایط برای وقوع اولین رگبار باران پاییزی همراه با رعدوبرق و بادشدید لحظه ای در استان فراهم می باشد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز زاهدان گفت: اولین سالگرد شهادت راوی مقاومت، خبرنگار بسیجی و دلاور مدافع حرم«حاج محسن خزایی» در زاهدان برگزار می شود.
شغل آتش نشانی هر چند در گروه مشاغل سخت و زیان آور قرار دارد که با تاخیر در پرداخت حقوق آتش نشانان زاهدانی این روزها سختی زندگی هم به سختی کار افزوده شده است.
مهر شهر زاهدان دارای مشکلات بسیاری است.
امام جمعه زاهدان گفت: حماسه اربعین مکمل واقعه عاشورا است اگر عاشورا یک حادثه را بیان می‌کند، اما اربعین یک تجلی برای بشریت است.
صبح امروز دانیال محبی نیا سکانداری سیستان و بلوچستان را به عهده گرفت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: طی شش ماه اول امسال قریب به 92میلیارد ریال در بخش معدن سرمایه گذاری صورت گرفته است.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان چابهار گفت: هزینه زایمان طبیعی برای اتباع ایرانی در مراکز درمانی رایگان است.
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: برنامه تلویزیونی «فرصت_بیداری» با موضوع اربعین و محرم در این نهاد تولید و در شبکه هامون درحال پخش می باشد.
زائر پاکستانی: پروردگارا؛سایه مقام معظم رهبری سیدعلی خامنه ای را بر سرما حفظ بفرما.
 
گزارش تصویری/ مراسم تودیع و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان  
عکس نوشته/ پیشرفت‌های منطقه مکران با گذشته قابل مقایسه نیست
اینفوگرافی/ نشانه‌های تب کریمه کنگو
کاریکاتور/ هشدار موشکی به رقاصان شمشیر
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد