دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ,24 January 2022
اخبار
عبدالحميد فیروزی، معاون بیمه ای بانک کشاورزی سیستان و بلوچستان از آغاز بیمه درختان نخل نخلستان های بارور در استان خبر داد.
کوشش تبار از توجه ویژه وزیر کشور به رونق اقتصادی مرزنشینان خبر داد و گفت: جمعیت ۷۵۰ میلیونی شرق و جنوب کشور فرصتی مغتنم برای توسعه تجارت در سیستان و بلوچستان است.
مهرداد جهاندیده از اجرای طرح شناسایی و برخورد با اشتغال غیرمجاز اتباع خارجی در این استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین منصور باقربیک گفت: از شب گذشته برنامه های متنوعی در بخش های مختلف به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر در سطح استان در حال اجرا است.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت:‌ این استان با اقدامات مطلوب صورت گرفته جزو استان های برتر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور بشمار می رود.
غروب آفتاب را می توانستیم به عنوان پایان یک روز کاری در میناب تصور کنیم، چرا که دیگر فضای تصویربرداری برایمان محیا نبود، اما بازگشتمان به محل اسکان، سرآغازی برای بازآفرینی تصاویر ضبط شده است.
حسین مدرس خیابانی گفت: فراهم کردن زمینه اشتغال مناسب در مناطق حاشیه شهرهای استان به ویژه زاهدان از بسیاری از آسیب های اجتماعی در این مناطق جلوگیری می کند.
محسن حیدری گفت: میزان غلظت آلاینده ها در زاهدان به ۱۸ برابر حد مجاز رسید.
ادهم کرد گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر بیش از ۲۴ پروژه عمرانی حوزه ورزش و جوانان در سیستان و بلوچستان افتتاح و به بهره‌برداری می رسد‌
وزیر بهداشت با اشاره به شیوع سویه اومیکرون در جهان، نسبت به غالب شدن این سویه جدید در کشور هشدار داد.
رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه مهرآباد آخرین وضعیت رسیدگی به سیل زدگان در تماس تلفنی رئیس جمهور با استاندار کرمان پیگیری کرد.
بر خلاف عزتمندی پوشالی از نگاه شیفتگان مذاکره با آمریکا، دولت سیزدهم به دنبال عزتمندی واقعی در مذاکرات دو جانبه با کشورهاست.
طبق اعلام هواشناسی؛ اواسط وقت جمعه وزش بادشدید، گاهی خیلی شدید از سمت شمال سبب خیزش گردوخاک و کاهش حدود ۸ تا ۱۰ درجه ای دما در سطح استان خواهد شد.
ریزش دیوار خشتی گِلی جان دختر بچه ای را در دلگان گرفت.
فریبرز راشدی، رئیس اورژانس‌ پیش بيمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در کمتر از ۱۲ ساعت با وقوع سه حادثه در سیستان و بلوچستان ۲ نفر کشته و ۱۰ نفر مجروح شدند.
محسن حیدری گفت: ارتفاع موج در دریای عمان به ۴ متر خواهد رسید
علی نجفی زاده گفت: حریق خودروی فینیشر آسفالت در ۹۵ کیلومتری جاده نهبندان توسط آتش نشانان زاهدانی اطفاء شد.
مصطفی کول زاده از مسدود بودن محور فرعی "زهکلوت به دلگان " در پی بارش های اخیر و طغیان رودخانه های فصلی خبر داد.
محسن حیدری با اشاره به صدور هشدار قرمز برای دریای عمان گفت: وزش باد شدید و کاهش محسوس دما در استان پیش می شود.
 
دستگیری ۳ سوداگر مرگ و کشف ۹۳۵ کیلو مواد مخدر از قاچاقچیان مسلح در سراوان
چندرسانه/ خدمت یا خیانت؟
اینفوگرافی/ نشانه‌های تب کریمه کنگو
کارتون/ در رسانه های دروغ پراکن چه خبر است؟