جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ ,26 May 2017
اخبار
کارنامه پر از خالی دولت در جنوب شرق/ وعده های فراموش شده روحانی به مردم سیستان چیست؟

​در آستانه سفر روحانی به سیستان و بلوچستان

روحانی در سفر سال 93 خود به سیستان وعده های بسیاری به مردم داد، در حالی به روزهای پایانی عمر دولت یازدهم نزدیک می شویم که سخنان دولتمردان نشان می دهد قریب به اتفاق این وعده ها عملیاتی نشده است.

 
کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: سفر ترامپ به عربستان، ضعف مثلث عربی، عبری و آمریکایی نشان داد و از طرف دیگر قدرت ایران، حزب الله، یمن، سوریه و به طور کلی جبهه مقاومت را به نمایش گذاشت.
اصلاح طلبان تمامی میوه های خود را در سبد شیخ مدعی اعتدالی چیدند که بارها به ضعف دولتش اعتراف کرده اند، روحانی توانست علیرغم عملکرد فاجعه بار 4 ساله اش با دوقطبی سازی کاذب جنگ و صلح و دادن وعده های مجدد و با بهره گیری از تمامی امکانات دولتی و اتفاقات دیگر رای جمع کند.
اعتدال و توسعه، اصلی ترین حزب حامی حسن روحانی است. این حزب در جریان انتخابات شوراهای شهر، ابتدا قصد داشت با اصلاح طلبان ائتلاف کند. به همین منظور به عضویت شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان که ماموریتش، تعیین لیست شوراها بود درآمد.
سازمان بسیج مداحان سیستان و بلوچستان به مناسبت سوم خردادماه بیانیه ای صادر کرد.
محمد اسماعیل مجلسی معروف گفت: تخلفاتی که چشمگیر باشد و در روند انتخابات تاثیر داشته باشد که بخواهیم متوقفش کنیم رویت نشده اما در حاشیه برخی موارد رعایت نمی شود لذا از مردم و معتمدین خواهش می کنیم که اجازه دهند هر کس تصمیمی تا کنون گرفته انجام دهد.
استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه انتخابات به دلیل داشتن پشتوانه مردمی عین حق دانست گفت: 58 هزار نفر در برگزاری انتخابات در استان مشارکت دارند.
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که اکثر شهروندان آلمانی مرکل را بر مارتین شولتز برای صدر اعظمی آلمان ترجیح می‌دهند.
حامیان روحانی قرار است با طراحی سناریوی مظلوم نمایی، گردهمایی امروز روحانی در مشهد را به آشوب و درگیری منجر کنند.
اتحادیه اروپا، سه‌شنبه اعلام کرد مجارستان و لهستان تا ماه ژوئن مهلت دارند پناه‌جویان را از یونان و ایتالیا پذیرش کنند.
نماینده مردم اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سند 2030 در جامعه اسلامی قابلیت اجرایی ندارد گفت: برای ما تعجب برانگیز است که دولت چگونه زیر بار این موضوع رفته است.
امام جمعه زابل تصویب سند آموزشی یونسکو توسط دولت را خیانتی بزرگ دانست و گفت: ین سند مصداق بارز نفوذ فرهنگی است.
​رئیس هیئت مرکزی نظارت استان سیستان و بلوچستان از تخلف انتخاباتی دانشگاه سیستان و بلوچستان و ارائه گزارش آن به مراجع قضایی خبر داد.
مراسم بزرگداشت هفتمین روز شهادت سردار رشید سپاه اسلام، جانباز و آزاده سرفراز محبعلی فارسی با حضور اقشار مختلف مردم در ایرانشهر برگزارشد.
روستای گوری یکی از روستاهای قدیمی سیستان می باشد که در بخش جزینک شهرستان زهک قرار گرفته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: نتایج بررسی استخدام های غیرقانونی استانداری سیستان و بلوچستان قبل از انتخابات ریاست جمهوری اطلاع رسانی خواهد شد.
عضو جداشده گروهک منافقین گفت: مریم رجوی می گفت هنر یک مجاهد خلق این است که تمایلات "مسعود" رو بشناسد و طبق آن تمایلات عمل کند.
 
گزارش تصویری/ تجلی حضورحماسی ملت همیشه در صحنه زاهدان در انتخابات 29 اردیبهشت  
سینه من پر از اسرار است اما اخلاق اجازه نمی دهد
اینفوگرافیک/ ۱۰ وظیفه مهم جوان‌مومن انقلابی‌در انتخابات
کاریکاتور/ کاخ سفید در صدد عزل ترامپ!
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد