تاریخ انتشار :شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
​سومین ضرب شست سازمان اطلاعات سپاه به محتکران

15 تن قندی که کام محتکران را تلخ کرد/ متهم اصلی دستگیر شد

پاسداران گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه استان سیستان وبلوچستان موفق شدند 15تن قند احتکار شده را در زاهدان کشف کنند.
15 تن قندی که کام محتکران را تلخ کرد/ متهم اصلی دستگیر شد
به گزارش عصرهامون، در ادامه روند شناسایی انبار کالاهای احتکار شده و برخورد جدی با محتکران، برای سومین مرتبه طی هفته های اخیر، پاسداران گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه سیستان وبلوچستان با اشراف کامل اطلاعاتی و بهره گیری از اخبار مردمی به یک منزل در شهرستان زاهدان مشکوک شدند که در پی آن تحقیقات تخصصی خود را آغاز کردند.
بر پایه این گزارش، رفت و آمدهای مشکوک خودروهای باری و کارگران موجب شد تا پاسداران گمنام امام زمان(عج) پس از کسب دستور قضایی با همراهی نمایندگان اداره کل تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت وارد منزل شده و راز ترددها را برملا کنند.
این گزارش می افزاید: در بازرسی به عمل آمده از منزل، 15 تن قند سفید انبار شده کشف شد که پس از بررسی مدارک و مستندات موجود، احتکار این کالاها محرز و انبار نیز پلمب شد. بر اساس برآوردی که از موجودی انبار انجام شد میزان ریالی کالاها بیش از چند صد میلیون ریال تخمین زده شد که در همین رابطه یک متهم نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
در پایان این گزارش آمده است: سازمان اطلاعات سپاه با همکاری بسیج مردمی و عموم شهروندان استان سیستان وبلوچستان هماهنگ با سایر مجموعه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی، از هیچ تلاشی برای برخورد‌‌‌‌‌‌‌‌ با محتکران و برهم‌زنند‌‌‌‌‌‌‌‌گان نظم بازار و آرامش روانی جامعه د‌‌‌‌‌‌‌‌ریغ نخواهد‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد‌‌‌‌‌‌‌‌ و شماره تلفن 114 ستاد خبری کماکان برای ارتباط شهروندان فعال می باشد.
شایان ذکر است سازمان اطلاعات سپاه سیستان وبلوچستان با هدف مبارزه با محتکران بازار، تیم های تخصصی خود را در استان تشکیل داد و موفق شد طی هفته های اخیر چندین انبار لوازم خانگی و برقی، کاغذ، لاستیک و قند سفید احتکار شده را با استفاده از اشراف اطلاعاتی خود و کمک های مردمی کشف کند.
انتهای پیام//
http://asrehamoon.ir/vdcg3t9qnak9zw4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما