تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
پس از 14 ساعت از وقوع آتش سوزی در نخلستان های روستای مسکوتان بزمان، این حادثه با تلاش آتش ‌نشانان، بسیجیان، امداد گران جمعیت هلال احمر و مردم منطقه مهار شد.
آتش سوزی نخلستان روستای مسکوتان بزمان مهار شد/ 2 هزار نخل خرما طعمه حریق شد
آتش سوزی نخلستان روستای مسکوتان بزمان مهار شد/ 2 هزار نخل خرما طعمه حریق شد
به گزارش عصرهامون، بر اثر آتش سوزی روز گذشته در یکی از نخلستان های شهر بزمان حدود 2 هزار نخل خرما طعمه حریق شد.
عباس داودی بخشدار بزمان شهرستان ایرانشهر در گفت گو با خبرنگار عصرهامون در این خصوص با اشاره به از بین رفتن بیش از دو هزار نخل خرما در این حادثه گفت: روز گذشته ساعت14 به محض اطلاع از وقوع آتش سوزی در نخلستان های روستای مسکوتان یک دستگاه خودروی آتشنشانی از شهرداری بزمان به محل حادثه اعزام شد اما بعد از اعلام شورای اسلامی و دهیار روستا به علت گستردگی باد با فرماندار ایرانشهر هماهنگی لازم انجام و چهار دستگاه خودروی آتشنشانی از ایرانشهر، محمدان و دلگان به محل حادثه برای مهار آتش اعزام شدند.
 

وی بیان کرد: در این خصوص بلافاصله جلسه ستاد بحران در بزمان تشکیل و درخواست یک دستگاه لودر از اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان شد که ساعت 4 بامداد امروز این آتش سوزی با کمک و تلاش آتش ‌نشانان، بسیجیان، امداد گران جمعیت هلال احمر و مردم منطقه مهار شد.
 

 
داودی با بیان اینکه حدود 10 هکتار از نخلستان های روستای مسکوتان طعمه حریق شد، ادامه داد: علت آتش سوزی در دست بررسی قرار گرفته است.
 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcjyiev8uqeyxz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود