تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰
جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن محکوم کردن اقدام گروهک تروریستی جیش الظلم مبنی بر انفجار شیء صوتی در زاهدان گفتند: تا زمانی که مردم پای نظام و انقلاب ایستاده باشند، نقشه شوم دشمنان بی نتیجه خواهد ماند.
واکنش علمای اهل سنت به انفجارهای زاهدان
واکنش علمای اهل سنت به انفجارهای زاهدان
به گزارش عصرهامون، گروهک تروریستی جیش الظلم که دستش به خون تعداد زیادی از مردم بیگناه شیعه و سنی آغشته است شب گذشته اقدام به انفجار دو شیء صوتی در زاهدان کرد. این انفجار تلفات جانی در پی نداشت و از همان لحظات آغازین اوضاع تحت کنترل قرار گرفت و مردم در امنیت و آسایش به سر بردند.

در این راستا جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن محکومیت این اقدام گروهک تروریستی جیش الظلم در زاهدان آن هم در آستانه برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفتند: با همراهی مردم از نظام و انقلاب و همچنین وجود رهبری هوشیار هیچ یک از نقشه های شوم دشمن، کوچکترین خللی در اهداف والای انقلاب و نظام وارد نمی کند.
 
گروهک های تروریستی دست نشانده آمریکا و اسرائیل هستند
مولوی عنایت الله رسولی زاده امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: علمای اهل سنت این اقدام گروهک تروریستی جیش الظلم مبنی بر انفجار شیء صوتی در زاهدان که با هدف ایجاد رعب و وحشت در بین مردم انجام شد را به شدت محکوم می کنند.

وی با بیان اینکه گروهک های تروریستی دست نشانده آمریکا و اسرائیل هستند، گفت: دشمن می خواهد با این اقدامات ناامنی ایجاد کند و برای خود تبلغاتی راه بیاندازد ولی کور خوانده اند زیرا با همراهی مردم از نظام و انقلاب و همچنین وجود رهبری هوشیار هیچ یک از اهداف شوم آنان، کوچکترین خللی در اهداف والای انقلاب و نظام وارد نمی کند.

رسولی زاده با بیان اینکه تکفیر ثمره سالها تلاش آمریکا و اسرائیل است و هدف دشمن اختلاف پراکنی بین مردم در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب می باشد، افزود: دشمنان بدانند که این جشن با شکوهِ بیشتری برگزار خواهد شد.  
 
نقشه شوم دشمن نقش برآب شد/ مردم پای نظام و انقلاب ایستاده اند
مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه هم ضمن محکوم کردن اقدام گروهک تروریستی جیش الظلم در زاهدان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: در آستانه جشن انقلاب و ایام الله دهه فجر قرار داریم همه باید هوشیار باشیم زیرا  دشمن درصدد است تا این فضا را با مشکل مواجه کند اما کور خوانده است.

وی ادامه داد: تا زمانی که مردم پای نظام و انقلاب ایستاده باشند، نقشه شوم دشمن بی نتیجه خواهد ماند.

ریگیان پور تاکید کرد: چنین اقدامات مذبوحانه ای منجر به دور شدن مردم از نظام و انقلاب نخواهد شد.
 
حمایت قاطعانه مردم از نظام دشمن را ناکام و مایوس کرده است
 مولوی مرادزهی مدرس دارالعلوم مسجد مکی زاهدان در ادامه ضمن محکومیت اقدام گروهک جیش الظلم مبنی بر انفجار شیء صوتی در زاهدان آن هم در آستانه برگزاری جشن چهلمین پیروزی سالگرد انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: هرگونه حرکت مذبوحانه و خرابکانه محکوم است وهیچکس چنین اقداماتی را تایید نمی کند.

به گفته وی، انجام چنین حرکات کوری از سوی دشمنان، تاثیری در برهم زدن نظم و امنیت جامعه ایران اسلامی ندارد.

مدرس دارالعلوم مسجد مکی زاهدان بیان کرد: هر شخص یا گروهی با هرنام و رسمی که چنین جنایاتی را انجام می دهند به دنبال مطرح کردن خود می باشند و می خواهند با ایجاد رعب و وحشت در بین مردم اختلاف پراکنی کنند؛ دشمن باید بداند مردم سیستان وبلوچستان بیدار و آگاه هستند و با این حرکات وحشیانه و مذبوحانه از موضع اصلی خود که حمایت از نظام، وحدت،اتحاد و همدلی است هیچگاه کوتاه نخواهند آمد.
 
هدف دشمن دلسرد کردن مردم از نظام است
مولوی شه بخش مدرس دارالعلوم مسجد مکی زاهدان هم در این خصوص به خبرنگار عصرهامون گفت: اقدام گروهک تروریستی جیش الظلم مبنی بر افنجار شیء صوتی در زاهدان از نظر علمای اهل سنت محکوم است.

وی تصریح کرد: این گونه اقدامات آن هم در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هیچ خللی در نظم و امنیت نظام اسلامی و ایران وارد نمی کند.

شه بخش با بیان اینکه هدف دشمن دلسرد کردن مردم از نظام است، گفت: تجربه نشان داده اقدامات کور دشمنان هیچ تاثیری در این اتحاد و همدلی مردم در نظام ندارد.
 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcgq79q7ak9zq4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود