تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۴
مسئول بسیج سازدگی کشور کمک به دولت جهت اجرای پروژه های زود بازده و محرومیت زا را یکی از ماموریت های این سازمان دانست.
کمک به دولت جهت اجرای پروژه های زود بازده و محرومیت زا ماموریت بسیج سازندگی/ سیل وحدت مردم در سیلاب های اخیر نمایان شد
به گزارش عصرهامون، محمد زهرایی صبح امروز در بازدید از مناطق سیل زده سیستان در گفت وگو با خبرنگار اوشیدا افزود: بسیاری از استان های کشور درگیر سیل هستند که بازسازی آنها نیاز به منابع بالایی دارد اما برکات بسیاری را شامل حال کشور کرد.

به گفته وی، سیلاب های اخیر در اقصی نقاط کشور علاوه بر نمایان کردن بیش از پیش وحدت و همدلی مردم، منجر به سیراب شدن سفره های زیرزمینی شد.

این مسئول با تاکید بر این مطلب که وحدت مردم و گروه های جهادی در سیلاب های اخیر بی نظیر بود، گفت: تعداد پنج هزار و ۲۰۷ گروه جهادی شامل ۸۲ هزار نفر در جریان سیلاب به مردم امداد رسانی کردند، همچنین تعداد سه هزار طلبه بسیجی نیز در گروه های پنجاه تا صد نفره در کنار مردم به کمک سیل زدگان زدگان شتافتند.

وی با بیان اینکه فعالیت های گروه های مردمی و جهادی در دراز مدت تأثیرگذاری خود را به نمایش می گذارد، گفت: هر کجا مسئولین باور کردند که باید در کنار مردم بایستند موفقیت از آن کشور شده است که نمونه بارز آن را می توان دفاع مقدس عنوان کرد،  امروز نیز مردم ثابت کردند که پای نظام و ارزش های آن ایستاده اند و هرکجا که احساس خطر کنند به میدان خواهند آمد.

مسئول بسیج سازندگی کشور ادامه داد: این سازمان مفتخر حمایت همه جانبه از سوی مقام معظم رهبری است و این مهم مسئولیت ما را نیز دو چندان کرده است.

وی اولین مأموریت بسیج سازمدگی را ساماندهی گروه های جهادی و اعزام آنها به مناطق محروم دانست و ادامه داد: کمک به دولت جهت اجرای پروژه های زود بازده و محرومیت زا و همچنین کمک به مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی از دیگر اهداف این سازمان می باشد.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdccssqs42bqs18.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما