تاریخ انتشار :شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴
شرکت سونی اخیرا بروزرسانی جدیدی که فعلا در مرحله آزمایشی قرار دارد را برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر کرد.
قابلیت تنظیم دستی HDR به کنسول PS4 اضافه شد
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کنسول PS4 پرطرفدارترین کنسول شرکت سونی است که از زمان عرضه تاکنون بروزرسانی‌های زیاد و مفیدی را دریافت کرده است. این کنسول پرطرفدارترین کنسول ساخته شده در تاریخ است و به دلیل داشتن عناوین انحصاری زیادی توانسته است در رقابت با سایر کنسول‌های بازار سربلند باشد.
روز گذشته مشخص شد بروزرسانی جدیدی برای کنسول PS4 منتشر شده که با شماره آپدیت ۷.۰ ارائه شده است، این بروزرسانی فعلا در مرحله آزمایشی قرار دارد، اما شرکت سونی به تمامی کاربران کنسول پلی استیشن ۴ پیشنهاد دریافت این بروزرسانی را داده است و اگر برای کاربری پیشنهاد بروزرسانی ارسال نشده است باید به ایمیلی که هنگام عضویت در سرویس PS Plus از آن استفاده کرده مراجعه کند. برخی کاربران به این نتیجه رسیدند که در این بروزرسانی قابلیت HDR کنسول بهبود پیدا می‌کند.
شرکت سونی رسما اعلام نکرده است که این بروزرسانی تنظیم کننده قابلیت HDR در کنسول خواهد بود، اما بسیاری از کاربرانی که این بروزرسانی اولیه را دریافت کرده‌اند، به این نتیجه رسیدند که در آن قابلیت تنظیم روشنایی و تاریکی در ویژگی HDR، به کنسول اضافه شده است. کاربران همچنین فیلمی نیز از این تنظیمات در فضای مجازی منتشر کرده بودند، اما این فیلم ظاهرا حذف شده است و فقط تصاویری که از بخش تنظیمات چند بازی گرفته شده‌، موجود است که این قابلیت را نشان می‌دهند.

شرکت سونی جزئیات خاصی از این بروزرسانی که باعث افزایش زیاد حجم نرم افزار کنسول می‌شود را منتشر نکرده است و ظاهرا قصد دارد جزئیات این بروزرسانی را پس از انتشار آن به صورت کامل و رسمی منتشر کند؛ با این حال تا زمان عرضه رسمی بروزرسانی ۷.۰ توسط سونی قطعا کاربران جزئیات زیادی از این بروزرسانی را از نسخه اولیه پیدا خواهند کرد.
اما اطلاعاتی که کاربران از این بروزرسانی پیدا خواهند کرد قطعا اطلاعاتی کامل و دقیق نیست و باید تا زمان اعلام جزئیات رسمی از سوی شرکت سونی منتظر ماند.
انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdci35az5t1azr2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود