ms']['section_id'] =0; ?>ms']['section_id'] =0; ?> مبارزه همه جانبه با قاچاق را یک ضرورت اجتناب ناپذیر برخورد جدی با جایگاههای سوخت متخلف سیستان و بلوچستان | عصر هامون
تاریخ انتشار :پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶
احمد علی موهبتی گفت: جایگاه‌های سوختی که به صورت غیرمتعارف سکوهای خودشان را به صورت اجاره برای قاچاق سوخت اختصاص می‌دهند با آنان به شدت برخورد خواهد شد.
مبارزه همه جانبه با قاچاق را یک ضرورت اجتناب ناپذیر/ برخورد جدی با جایگاههای سوخت متخلف سیستان و بلوچستان
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران، احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان شامگاه پنجشنبه در نهمین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان در فرمانداری چابهار بیان کرد: هیچ مدیری در این استان حق ندارد به خاطر منافع خود و یا دیگران قانون را زیر پا بگذارد که در صورت مشاهده با مدیر خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

وی افزود: ما در جنگ اقتصادی ظالمانه تحریمی قرار گرفته‌ایم و به وضوح شاهد هستیم که دشمن برای ما برنامه‌ریزی کرده است.

وی ادامه داد: در شرایط جنگی، تصمیم جنگی نیاز است همان طور که در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان ما تصمیم گرفتند که با خوابیدن روی سیم‌های خاردار باعث عبور نیروهای خودی شدند بنابراین در شرایط فعلی نیاز به فداکاری و همدلی مردم و مسوولان داریم.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: ایران اسلامی روی گنجی از ظرفیت‌ها و داشته‌های اقتصادی زیادی قرار دارد که باید از این ظرفیت‌ها برای اداره کشور به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

وی عنوان کرد: کسانی که در کارهای خلاف و قاچاق دخیل هستند و دارای ثروت می‌شوند و از طریق همین پول‌ها چنانچه کمکی به جامعه کنند اثرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان نیز اظهار کرد: با اقدامات پلیسی و اطلاعاتی که در گلوگاه‌های استان صورت گرفته و با سر شبکه‌های قاچاق سوخت که مبادرت به حمل فرآورده نفتی انجام می دادند افزون‌بر ۱۲ هزار لیتر قاچاق سوخت کشف و ضبط شده است.

محمد محبی گفت: در تفکیک کارت‌های استفاده شده در جایگاه‌های سوختگیری نفت و گاز بر اساس کارکرد و میزان سوخت مصرفی ماشین‌های پایانه اقداماتی در حال انجام است که پایانه‌ها با اعلام کارت‌های پر مصرف و بدون خدمات کارت‌ها باطل خواهند شد.

وی بیان کرد: شناسه‌دار کردن دام‌ها از طریق پلاک‌کوبی و تسهیل واردات دام از طریق بازارچه‌های مرزی نقش مهمی در کاهش قاچاق دام دارد.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان گفت: گلوگاه‌های ورودی به این استان از نظر سخت افزاری محروم هستند که لازم است تجهیزات کنترلی و نظارتی را در این مکان‌ها تجهیز کنیم.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcbawb85rhb8wp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود