تاریخ انتشار :شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛

ورود ناوگان مسافری بین شهری به سیستان و بلوچستان ممنوع شد

ایوب کرد،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: ورود ناوگان مسافری بین شهری به مقصد این استان تا اطلاع ثانوی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ممنوع شد.
ورود ناوگان مسافری بین شهری به سیستان و بلوچستان ممنوع شد
ایوب کرد در تشریح خبر فوق به خبرنگار عصرهامون افزود: با توجه به همه گیری بیماری کرونا در تمام نقاط کشور و لزوم پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس با هدف کنترل سریعتر آن، با پیگیری های به عمل آمده و بر اساس مصوبه استانداری از ورود ناوگان مسافری به استان جلوگیری می شود.

وی بیان کرد:از 23 اسفندماه نیز بر اساس تصمیم ستاد مقابله با بیماری کرونا، پایانه های مسافری زاهدان، زابل، سراوان و چابهار به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

مدیر کل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تصریح کرد: با توجه به بسته شدن مرز میرجاوه از سوی کشور پاکستان از 26 اسفند ماه، ضروری است اعزام ناوگان حامل بار صادراتی و ترانزیتی از مبدا نقاط مختلف کشور به سمت این مرز از هم اینک انجام نشود تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری به عمل آید.

این مقام مسئول با بیان اینکه تردد کامیون های حامل بار داخلی در استان و کشور طبق روال سابق بلامانع است و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد، گفت: نظارت لازم در خصوص تامین کامیون جهت حمل کالاهای اساسی و مصرفی، توسط دستگاه های ذیربط صورت می پذیرد.

کرد در پایان از روال عادی مبادلات مرزی کالا در پایانه مرزی میلک خبر داد و افزود: در خصوص تردد مسافری نیز، صرفاً در حال حاضر خروج اتباع کشور افغانستان از مرز میلک مجاز است.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcipzazwt1ar32.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود