تاریخ انتشار :شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۳
ابراهیم شفیعی مقدم ،رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زهک از جمع آوری 2 هزار متر مکعب ماسه های روان از سطح محورهای مواصلاتی این شهرستان طی دهه نخست خرداد ماه خبر داد.
ماسه های روان از سطح محورهای مواصلاتی "زهک" جمع آوری شد
 ابراهیم شفیعی مقدم در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: با توجه به قرار گرفتن بخش قابل توجهی از محور های مواصلاتی این شهرستان در مسیر حرکت شن های روان که هر ساله با شروع بادهای 120 روزه سیستان شدت بیشتری هم پیدا می کند، مشکلات عدیده ای برای مردم منطقه از جمله اختلال در تردد به وجود می آید.

وی افزود: در همین راستا و به دنبال طوفان های هفته گذشته و احتمال قطع راه ارتباطی 12 روستا که در نقاط ماسه گیر قرار دارند، با حضور به موقع نیروهای این اداره، حجم زیادی از ماسه بادی از سطح راه به طور کامل جمع آوری شد تا ضمن جلوگیری از مسدود شدن محورها، تردد ساکنین منطقه بدون اختلال صورت پذیرد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زهک خاطر نشان کرد: در این عملیات 9 نفر از همکاران این اداره با استفاده از 5 دستگاه ماشین آلات راهداری نسبت به جمع آوری و حمل 2 هزار متر مکعب ماسه بادی از سطح محورهای ارتباطی و تنقیه 2 دستگاه پل اقدام کردند.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdch6knz623niqd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود