تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۲
هنوز هوای شهرستان هامون آن چنان گرم نشده است که افت فشار و قطعی آب در برخی نقاط شهر و روستاها صدای مردم را در آورده است، مشکلی که همیشه مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند.
گلایه مردم هامون از افت فشار آب در برخی مناطق این شهرستان/ بی توجهی مسئولین صدای مردم را در آورد
به گزارش عصرهامون، یکی از مهمترین و پرتکرار ترین معضلات این روزهای سیستان قطعی مکرر آب است به گونه ای که بسیاری از شهروندان مناطق مختلف شمال استان با این مشکل مواجه هستند.

در همین رابطه شهروندان شهرستان هامون با حضور در دفتر این پایگاه خبری با اظهار نگرانی از ادامه این وضعیت گفتند: طی چند روز گذشته با رو به گرمی نهادن هوا قطعی، فشار کم و ضعیف مداوم آب موجب گردیده که قادر به استفاده از کولرهای آبی خود، استحمام و حتی آب مورد نیاز برای پخت و پز نباشند.

مهدی میر یکی از شهروندان روستای شهرک میر افزود: حدود یک هفته است که قطعی و فشار کم اب زندگی را بر آنان سخت کرده است بطوریکه آب از هنگام ظهر قطع میشود و تا حدود ۱۸ عصر بصورت کم فشار وصل میشود و این در حالیست که روز به روز هم بر گرمی هوا افزوده می شود.

محمد اصغری یکی دیگر از اهالی شهرک ورمال از توابع دهستان لوتک بیان کرد: الان تقریبا یک هفته است آب کاملا در روستا قطع می باشد و مردم برای تامین آب خوردن با مشکل مواجه هستند ،او ادامه می دهد مردم برای تامین آب کولر از نهر های کنار روستای آب تهیه می کنند تا از گرمای هوا در امان باشند.

شایان ذکر است که بسیاری از روستاهای اطراف شهرستان هامون این مشکل را دارند و ضمن گلایه از مسئولان شهرستانی نیازمند است مسئولین ذیربط هرچه سریعتر فکری به حال مردم کنند.

در پایان شهروندان از مسئولان شهرستان امام جمعه و فرماندار خواستند تا برای رفع این مشکل هرچه سریعتر اقدامات لازم را انجام بدهند.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdciywazpt1arp2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود