تاریخ انتشار :جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۱
سردار لالبخش بامری با بیان این که پیروزی در جنگ یکی از صحنه های به یادماندنی جنگ هشت سال تحمیلی بوده، گفت: مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان نظام اسلامی زبانزد عام و خاص است.
ایمان و مقاومت بزرگترین سلا‌ح برای پیروزی در جنگ بود/ شکست حصر رسانه‌ای دشمن به دست جوانان انقلابی میسر می‌شود
به گزارش عصرهامون سردار لالبخش بامری، رزمنده هشت سال دفاع مقدس در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: برای دفاع از وطنم و جوشش ایرانی بودنم به جنگ با دشمن رفتم که آن زمان بنده ۱۲ سال سن داشتم و به مدت هشت سال در جبهه حضور داشتم.

وی با بیان این که جنگ دارای صحنه های تلخ و هم خوبی بود، افزود: در آن زمان صحنه خوب و به یادماندنی این بود که ما با دستان خالی و امکانات محدود به پیروزی می رسیدیم و تلخی این بود که دوستانی که هر لحظه در کنارمان بود را از دست می دادیم.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس با بیان این که ایمان به خدا را می توانم عامل پیروزی در جنگ بدانم، عنوان کرد: در آن زمان با آن سن برای شناسایی به خط دشمن می رفتم هیچ گونه ترسی نداشتم در حالی که قبلا در روستایی در دلگان زندگی می کردم و از آن محیط می ترسیدم.

وی ادامه داد: من و دوستانم جهت شناسایی شبانه به میدان مین دشمن و تله هایی که از مو باریکتر بود می رفتیم و تنها این کار با وجود توکل و ایمان به خدا میسر بود.

سردار لالبخش بامری تصریح کرد: توصیه بنده به جوانان این است که اکنون در جنگ رسانه ای قرار داریم و به این موضوع توجه ویژه داشته باشند و از اعتقادات معنوی خود دفاع کنند، تحت تاثیر عقاید دشمنان قرار نگیرند و ملت ایران مانند همیشه در برابر هجمه های دشمنان همبستگی خود را حفظ کنند.

وی عنوان کرد: مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان نظام اسلامی زبانزد عام و خاص است.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcaawn6w49ne61.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود