کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مسئول گروه جهادی شهدای تفحص:

یک باب مدرسه در روستای بنارو چابهار افتتاح شد/ احداث 2 خانه و 18چشمه سرویس بهداشتی

24 دی 1399 ساعت 11:44

محمدحسن کارخانه گفت: یک باب مدرسه 6 کلاسه مزین به نام شهید سلیمانی در روستای بنارو از توابع شهرستان چابهار به همت گروه جهادی شهدای تفحص افتتاح شد.


به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، محمدحسن کارخانه، مسئول گروه جهادی شهدای تفحص، امروز در آیین افتتاح یک باب مدرسه 6 کلاسه در روستای بنارو شهرستان چابهار بیان کرد: امروز در کشور ما به ویژه مناطق محروم و دور دست روستایی احداث واحد آموزشی و مسکن 2 نیاز اصلی و مهم مردم است و باید برای ارتقا عمرانی و پیشرفت منطقه برنامه ریزی جامع با اقدامات جهادی انجام شود.
 
وی افزود: روستای بنارو چابهار با توجه به فاصله آن از شهر و پایین بودن وضعیت اقتصادی مردم نیازمند احداث، بازسازی و راه اندازی منازل مسکونی و واحدهای آموزشی برای رفع چالش های مردم است.
 
وی بیان کرد: گروه جهادی شهدای تفحص به نیابت از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و خانواده ایشان در سال اخیر اقدامات جهادی مختلفی برای ارتقا بهبود معیشت زندگی مردم روستای بنارو چابهار انجام داده است.
 
مسئول گروه جهادی شهدای تفحص افزود: احداث 2 منزل مسکونی و 18 چشمه سرویس بهداشتی اقدامی موثر برای رفع چالش مسکن مردم بود که با همت جهادی و با حمایت خانواده شهید سلیمانی و پشتیبانی بسیج سازندگی سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ صورت گرفت.

وی تاکید کرد: برای احداث و راه اندازی این پروژه های عمرانی هزار و 800 نیروی جهادی و داوطلب در منطقه از ابتدای امسال تاکنون حاضر بودند تا دین خود را به انقلاب، شهید سلیمانی و مردم ادا کنند.
 
کارخانه خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود زیرساخت آموزشی و فرسوده بودن واحدهای فعلی، یک باب مدرسه 6کلاسه در مقطع ابتدایی با چهار هزار متر بنای ساختمان با مشارکت خیرین و مردم احداث و افتتاح شد.

اهمیت حفظ روحیه جهادی و کمک مومنانه
 
سردار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه محمد رسول الله با اشاره به اقدامات جهادی در منطقه بیان کرد: به برکت خون شهید سلیمانی این واحد آموزشی، مرکز تربیت نوجوانان و جوانان انقلابی خواهد شد تا زیر سایه مدبرانه رهبر معظم انقلاب، نیروهایی متعهد، مجاهد و مسئولیت پذیر برای آینده روشن ایران اسلامی تبدیل شوند.
 
وی افزود: امروز آن چیزی که مهم و حیاتی است حفظ این روحیه جهادی، کمک مومنانه و ساختن شرایطی بهتر برای مردم عزیزمان است تا لحظه ای در دل آنها ناامیدی به وجود نیاید و دشمن از این مسئله سواستفاده نکند.
 
فرمانده سپاه محمد رسول الله  گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی با وجود اینکه یک فرمانده عالی رتبه نظامی بود، خود را خادم مردم می دانست و خدمت به آنها را سرلوحه کار و زندگی قرار داده بود و امروز همه ما باید با پیروی از این منش ادامه دهنده راه شهید باشیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اولویت های سپاه و بسیج خدمت بی منت به مردم در هر نقطه و مکانی از جمهوری اسلامی است و در هر صحنه ای لازم باشد خود را موظف می داند برای ارتقاء معیشت زندگی مردم و عمران و آبادانی کشور حضور پیدا کند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 134133

آدرس مطلب :
http://www.asrehamoon.ir/news/134133/یک-باب-مدرسه-روستای-بنارو-چابهار-افتتاح-احداث-2-خانه-18چشمه-سرویس-بهداشتی

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir