تاریخ انتشار :چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۶
پس از یکسال تعطیلی کارخانه "پاکشیر" شهرستان خاش در راستای تحقق شعار سال، به مدار تولید بازگشت.
کارخانه "پاکشیر" شهرستان خاش به مدار تولید بازگشت
به گزارش عصرهامون، شیرزاد کمالی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش بیان کرد: در راستای تحقق شعار سال "جهش تولید"، از هفتم بهمن ماه جاری پس از یکسال تعطیلی، کارخانه پاکشیر این شهرستان به صورت آزمایشی تولید شیر خود را آغاز کرد.

وی افزود: این کارخانه با ظرفیت اسمی ٢١ هزارتن تولید شیر و فرآورده‌های لبنی در سال ١٣٧۵ در شهرستان راه اندازی و پس از یک دوره یکساله تعطیلی، مجدد به مدار تولید بازگشت.

این مقام مسئول تصریح کرد: با راه‌اندازی این واحد علاوه بر تأمین شیر و سایر فرآورده‌های لبنی مورد نیاز منطقه و ایجاد فرصت های شغلی جدید، توسعه واحدهای دامپروری خصوصا پرورش گاو شیری در استان را فراهم خواهد کرد.

کمالی با اشاره به اهمیت گسترش صنايع غذایی در شهرستان خاش تأکید کرد: برای استمرار تولید محصولات لبنی در کارخانه پاکشیر، حمایت  مسئولین را طلب می کنیم.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش ادامه داد: برای راه اندازی مجدد کارخانه تولید شیر خاش ۵ میلیارد ریال از محل سرمایه‌گذاری شخصی  هزینه شده است.

گفتنی است صبح امروز مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان از کارخانه پاکشیر بازدید به عمل آورد.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcdjo0f9yt0so6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود