تاریخ انتشار :سه شنبه ۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴
اله بخش شهنوازی گفت: ۱۲۰ کیلومتر راه روستایی در منطقه صعب العبور و کوهستانی روتک شهرستان خاش در حال احداث است.
۱۲۰ کیلومتر راه روستایی در روتک خاش در حال احداث است/ مسیر صادرات محصولات کشاورزی به پاکستان هموارتر شد
اله بخش شهنوازی، رئیس راه و شهرسازی خاش در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون از احداث راه روستایی در منطقه صعب العبور و کوهستانی روتک این شهرستان به طول ۱۲۰ کیلومتر خبر داد.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه ایجاد و توسعه زیرساخت‌ها به ویژه راه های روستایی موجب تسهیل در داد و ستد و افزایش درآمد روستاییان و مانع مهاجرت آن ها به شهرها می‌شود همکاران ما در این اداره در سال های اخیر احداث راه روستایی در منطقه کوهستانی و صعب العبور روتک را در اولویت کاری خود قرار داده اند.

این مقام مسئول ادامه داد: در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته هفت کیلومتر از محور روستایی روتک بعد از انجام عملیات زیرسازی آسفالت شده و چهار کیلومتر نیز در حال آماده سازی برای آسفالت است.

رئیس راه و شهرسازی خاش گفت: با اتمام این پروژه مهم راه سازی دیگر کشاورزان منطقه نیاز نیست برای عزیمت به مرز پاکستان برای صادرات محصولات خود مسیر ۳۵۰ کیلومتری سراوان_ جالق_ روتک را طی کنند، بلکه طول این مسیر برای رفاه حال آنان به ۱۲۰ کیلومتر کاهش می یابد.

شهنوازی با بیان اینکه ساخت مسیرهای ارتباطی یکی از مهمترین شاخص‌های توسعه یافتگی مناطق مختلف است که تحقق آن به بهبود مناسبات اقتصادی و تجاری منجر می‌شود، گفت: حرکت هم افزا و تلاش همکاران ما در شهرستان خاش به منظور تردد روان و ایمن کاربران جاده ای تسریع در توسعه زیرساخت های حوزه راه هاست.

انتهای پیام/ 
http://asrehamoon.ir/vdcao6n6i49nyu1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود