تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴
با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛

اهدای ۸۵ سری لوازم خانگی بین نیازمندان سیستان و بلوچستان

امروز ۸۵ سری لوازم خانگی و ۵۰ بسته لوازم تحریر به ساکنان ۲ روستای چاهوک از توابع ایرانشهر و ملادیم از توابع کنارک اهدا شد.
اهدای ۸۵ سری لوازم خانگی بین نیازمندان سیستان و بلوچستان
به گزارش عصرهامون؛ امروز ۸۵ سری لوازم خانگی و ۵۰ بسته لوازم تحریر با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، فرمانده حوزه مقاومت بسیج توانیر و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان به ساکنان ۲ روستای چاهوک از توابع ایرانشهر و ملادیم از توابع کنارک اهدا شد.

سردار احمد شفاهی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: با توجه به اینکه تابستان امسال شرایط سختی در حوزه تامین انرژی در کشور و به تبع آن استان وجود داشت، سپاه و بسیج به همکاری با صنعت برق این استان شتافت و با انجام و ارائه راهکارهای مدیریت بهینه مصرف، کمک کننده این صنعت در تامین برق پایدار مردم منطقه شد.

وی ادامه داد: با توجه به میزان صرفه جویی صورت گرفته اعتباری جهت خرید اقلام ضروری زندگی ساکنان ۲ روستای کم برخوردار استان در نظر گرفته شد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: شناخت فرهنگ درست مصرف یکی از اتفاقات مناسب در این همکاری بود و امیدوار هستیم در سال های آینده نیز این رویه ادامه داشته باشد و به آن توجه شود.

وی از زحمات شبانه روزی پرسنل صنعت برق این استان تقدیر کرد و افزود: با توجه به شرایط سخت تابستان امسال نیروهای این شرکت تمام تلاش خود را جهت پایداری شبکه برق این منطقه انجام دادند.

صرف ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای کمک به نیازمندان خلیل عوض زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان در این نشست اظهار کرد: اقلام اهدایی شامل ۲۲ دستگاه یخچال ۱۳ فوت، ۱۴ دستگاه تلویزیون ۲۲ اینچ، ۲۵ دستگاه پنکه رومیزی، ۲۴ تخته پتو و ۵۰ بسته لوازم تحریر است.

وی ادامه داد: پرداخت هزینه خرید انشعاب برق ۹ خانوار و هزینه سیم کشی ۲۲ منزل مسکونی از دیگر اقدامات انجام شده با همکاری سپاه و بسیج توانیر است.

وی با بیان اینکه اعتبار هزینه شده برای این تعداد اقلام اهدایی ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلون ريال است افزود: این هزینه از محل همکاری سپاه و بسیج با صنعت برق این استان و صرفه جویی صورت گرفته انجام شد.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcae6n6i49nya1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود