تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲
مولوی بلال مقدسیان گفت: در دوران هشت ساله دفاع مقدس رزمندگان بسیار زیادی از استان سیستان و بلوچستان برای دفاع از اسلام راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.
در دوران دفاع مقدس رزمندگان زیادی از سیستان و بلوچستان راهی جبهه های حق علیه باطل شدند
به گزارش عصرهامون، مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، بیان کرد: رزمندگان ما در طول آن هشت سال با ایثارگری و رشادت بی نظیر خود مقابل دشمن ایستادند.

وی ادامه داد: دفاع مقدس ما متعالی ترین نوع مقاومت و حماسه را به جهانیان نشان داد که این نوع دفاع کم نظیر ترین نوع مقاومت در تاریخ بوده است.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان افزود: در دوران هشت سال دفاع مقدس تمام ظرفیت و توان تجلی یافت و از برکت همان هشت سال کشور ما در عرصه های گوناگون پیشرفت داشت.

مولوی مقدسیان گفت: در دوران هشت ساله دفاع مقدس رزمندگان بسیار زیادی از استان سیستان و بلوچستان اعم از شیعه و سنی برای دفاع از اسلام راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.

وی تصریح کرد: اهالی استان سیستان و بلوچستان در آن هشت سال علی رغم اینکه خود درگیر با اشرار و گروهک های تروریستی بودند، اما در جبهه های مقابله با رژیم بعثی عراق کارنامه درخشانی داشتند.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان افزود: حقیقتا باید گفت که هشت سال دفاع مقدس تجلی ایستادگی مردم مسلمان ایران، پای انقلاب و نظام نوپای اسلامی بوده است.

مولوی مقدسیان خاطرنشان کرد: باید رشادت و از خودگذشتگی رزمندگان، شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس برای نسل های نوجوان و جوان بازگو شود.

انتهای پیام/
 
http://asrehamoon.ir/vdcd9f0f9yt0oj6.2a2y.html
منبع : عصرهامون
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود