تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰
محمد جواد جامعی گفت:هفته دفاع مقدس یادآور روزهایی است که مردم میهن اسلامی با سلاح ایمان توانستند مقابل عظیم ترین قدرتهای جهان ایستادگی کنند.
دفاع مقدس، تهدیدات دشمن را به فرصت تبدیل کرد/سلاح ایمان رمز پیروزی رزمندگان بود
محمد جواد جامعی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون یکی از مهم‌ترین عوامل قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی را دفاع مقدس دانست و بیان کرد: دفاع مقدس گنجینه عظیمی است که  با انتقال آن به نسل های آینده می توان روی آن سرمایه گذاری کرد همانطور که امروز با تاسی از فرهنگ ناب حسینی و گفتمان عاشورا انقلاب اسلامی مقتدرتر و با عزت تر می شود.

وی بیان اینکه دوران دفاع مقدس برگی زرین در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود، افزود:ت: در جنگ هایی که پیش از این در ایران اتفاق افتاده بود، متاسفانه بخش های عظیمی از خاک ایران در اختیار اشغالگران قرار گرفت امابا رشادت، ایثار، ازخودگذشتگی رزمندگان در دوران هشت سال جنگ تحمیلی پوزه استکبار بر زمین زده شد و حتی یک وجب از خاک کشور در تصرف بیگانگان قرار نگرفت.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان ادامه داد: به لطف خداوند متعال و مقاومت و ایثارگری مردم، جنگ تحمیلی به‌عنوان تهدیدی بزرگ به فرصتی راهبردی مبدل شد و پس از آن به دستاوردها عظیمی دست یافتیم.

وی تصریح کرد: ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران نشان از عزم راسخ و اراده‌های پولادین این ملت سرافراز دارد و امروز این ایستادگی ملت قهرمان ایران الگوی بسیاری از کشورهای منطقه است.

این مقام مسئول در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه پیروزی در دوران دفاع مقدس در برابر تمامی قدرت‌های نظامی دنیا و بسیاری از مستکبران عالم و برخی کشورهای مرتجع منطقه به وقوع پیوست، گفت: اهتزاز پرچم اسلام و انقلاب اسلامی در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مرهون ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران و الگو برداری از گفتمان عاشورا و فرهنگ ناب حسینی است.

وی با تاکید بر این مطلب که فرهنگ شهادت‌طلبی در دفاع مقدس محصول الگوبرداری از گفتمان حسینی است، اذعان کرد: امروز انقلاب اسلامی الگوی تمام مسلمانان و آژادی خواهان جهان و در اوج قدرت است؛ همگان وظیفه داریم برای رفع کاستی‌ها و در راستای محرومیت‌زدایی با روحیه جهادی و تفکر انقلابی در میدان پای کار باشیم.

جامعی با بیان اینکه پیروزی در دفاع مقدس با سلاح ایمان حاصل شد، خاطر نشان کرد: با توسل به خدا و اهل بیت و مجاهدت زمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی در حالی پیروز میدان نبرد شدیم که ادوات جنگی مجهزی نداشتیم در حالی که عراق با تجهیزات پیشرفته به جنگ با ما آمده بود و چندین کشور کمکش می کردند و ملت ایران با پشتوانه ولایت فقیه و با سلاح تقوا و ایمان توانست در مقابل آنها ایستادگی کند.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcdnf0fsyt0oj6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود