تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶
محمد هراتی گفت: به مناسبت هفته بسیج بیش از ۸۰ برنامه در شهرستان ایرانشهر با شعار «بسیج پاره تن مردم است، اجرا می شود.
اجرای بیش از ۸۰ برنامه هفته بسیج /هدف اساسی بسیج خدمت به مردم است
به گزارش عصرهامون محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: بعد از تسخیر لانه جاسوسی، آمریکا فعالیت خود در خلیج فارس افزایش داد ک ایشان در یک اقدام هوشمندانه فرمان تشکیل بسیج را دادند.

وی با بیان این که بسیج در همه بحران ها فعالیت شبانه روزی دارد، افزود: امروز ملت های مسلمان و استکبار ستیز از تجربه این نیروهای مردمی استفاده می کنند از جمله حزب الله لبنان، حشدالعشبی عراق، انصارالله یمن، فاطمیون افغانستان، زینبیون پاکستان که همه این‌ها متکی به اندیشه حضرت امام (ره) است.

وی اضافه کرد: تفکر بسیج یک شبکه سراسری سیاسی، اجتماعی و نظامی در جهان است که زمینه ساز ظهور است.

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر خاطرنشان کرد: شعار امسال هفته بسیج «بسیج پاره تن مردم است» انتخاب شده و ۸۸ عنوان برنامه تعریف شده که در طول این مدت اجرا شوند.

هراتی عنوان کرد: از جمله برنامه های هفته بسیج می توان از یادواره شهدا، سرکشی از خانواده شهیدان، غبار روبی مزار شهدا، دیدار با امام جمعه شهرستان ایرانشهر، رزمایش اقتدار بسیج با هدف نمایش اقتدار بسیج و توانایی نظام و حفظ امنیت و انسجام ملی با حضور سازمان یافته اقشار بسیج در سوم آذر ماه همزمان به صورت سراسری و همچنین رزمایش دفاع از کوی و برزن گردان های بیت المقدس، امداد و نجات گردان های کوثر را نام برد.

وی عنوان کرد: پویش نذر خون و اهدای خون توسط بسیجیان، مسابقات ورزشی، اردوهای جهادی و اعزام جهادگران بسیجی به مناطق محروم و همچنین برنامه های فرهنگی هنری، بصیرتی و روشنگری، ارائه خدمات مومنانه و محرومیت زدایی، افتتاح حوزه ها و پایگاه های بسیج، توزیع بسته های معیشتی، ارائه خدمات بهداشتی و میز خدمت نیز از جمله برنامه های محوری هفته بسیج در شهرستان ایرانشهر و بمپور و بخش بزمان خواهد بود.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdciupazqt1a5y2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود