کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛

افتتاح حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی کلاتان

30 آبان 1400 ساعت 19:50

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: با توجه به وجود قشر محروم در حاشیه شهر بمپور نیازمند است تا نقش بسیج در این زمینه پر رنگ‌ تر شود تا بتواند بخشی از مشکلات مردم را مرتفع کند.


به گزارش عصرهامون به نقل از پهره طی مراسمی و با حضور امام جمعه شهرستان ایرانشهر، فرمانده سپاه شهرستان، ریش سفیدان و معتمدین، فرماندار بمپور حوزه مقاومت شهید بهشتی کلاتان بمپور افتتاح شد.

در این مراسم محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر ضمن ارائه گزارش از وضعیت حاشیه شهر بمپور و اقدامات صورت گرفته در این منطقه از جمله توزیع سبد‌های معیشتی، مرمت و ترمیم خانه‌های معسرین، توزیع بسته‌های پوشاک و گشت‌های رضوین بیان کرد: با توجه به این که محدوده سرزمینی منطقه‌ای فقر نشین و مستضعف هستند نیازمند اقدامات مضاعفی در زمینه محرومیت زدایی است که با افتتاح این حوزه مقاومت بسیج و اقدامات محرومیت زدایی، بخشی از مشکلات منطقه برطرف خواهد شد.

وی افزود: در حال حاظر بسیج به عنوان تکیه گاهی برای اقشار مستضعف تبدیل شده و با توجه به وجود قشر محروم در حاشیه شهر بمپور نیازمند است تا نقش بسیج در این زمینه پر رنگ‌ تر شود تا بتواند بخشی از مشکلات مردم را مرتفع کند.

این مقام مسئول تصریح کرد: تنها راه حل مقابله با مشکلات کنونی در کشور، گذشتن از شرایط حساس کنونی و پیروی و تبعیت از مقام معظم رهبری و همدلی مردم با یکدیگر است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 143803

آدرس مطلب :
http://www.asrehamoon.ir/news/143803/افتتاح-حوزه-مقاومت-بسیج-شهید-بهشتی-کلاتان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir