تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶
در مراسم یادواره شهدای بخش شهردراز ایرانشهر مطرح شد؛

ترویج فرهنگ بسیج وظیفه همگانی/ شهدا تکلیف محور و ولایت مدار بودند

حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه ایرانشهر گفت: وظیفه داریم فرهنگ بسیج را در جامعه احیاء کنیم و آن را به جوانان منتقل کنیم.
ترویج فرهنگ بسیج وظیفه همگانی/ شهدا تکلیف محور و ولایت مدار بودند
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ یادواره شهدای بخش شهردراز ایرانشهر به مناسبت هفته بسیج با حضور امام جمعه ایرانشهر، فرمانده سپاه شهرستان، خانواده های معظم شهدا، مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه شهرستان ایرانشهر با بیان آیات و روایات به اهمیت مقام شهدا پرداخت و بیان کرد: همه ما مدیون شهدا هستیم و امنیت، آسایش و آرامش امروز ما مرهون خون شهداست و همه باید قدر خانوادهای شهدا را بدانیم و آنان دلجویی کنیم.

وی افزود: مقام شهدا آن قدر بالا است که آرزوی آنان این بوده که خدا دوباره آنها را زنده کند و مجدد در راه خداوند متعال شهید شوند.

امام جمعه شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: اگر در این برهه از زمان تفکر بسیجی نداشتیم مساجد خم وجود نداشتند.

وی عنوان کرد: اگر دفاع، جانبازی و ایثار و جانفشانی شهدا نبود دشمن همه مساجد را تخریب می کرد، همانطور که دیدیم داعش چگونه این کار را انجام داد.

امام جمعه شهرستان ایرانشهر خاطرنشان کرد: به برکت مجاهدت، جانبازی، رشادت و شهادت طلبی که ارمغان این شجره طیبه یعنی بسیج بوده بلعث شده ما بر تمامی دشمنان در همه عرصه ها پیروز شویم.

این خطیب جمعه بیان کرد: وظیفه داریم فرهنگ بسیج را در جامعه احیاء و آن را به جوانان منتقل کنیم.

این مقام مسئول اذعان کرد: شهدا تکلیف محور بودند و با ولایت مداری گوش به فرمان ولی فقیه خود بودند و آن را در فرهنگ بسیج پیاده کردند.

گفتنی است در پایان مراسم؛ از خانواده های شهدای منطقه شهردراز شهرستان ایرانشهر با لوح تقدیر و هدیه دلجویی شد.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdch-xnz623nk6d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود