تاریخ انتشار :شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰
مدیر امور برق ناحیه یک زاهدان گفت: ۲۷ دستگاه اجرایی این شهرستان با وارد مدار کردن دستگاه‌های دیزل ژنراتور در ساعت پیک مصرف برق، ضمن تامین برق مورد نیاز خود، یاریگر صنعت برق در تامین برق پایدار مشترکان خانگی و حساس شدند. 
همکاری ۲۷ دستگاه اجرایی شهرستان زاهدان در استفاده از دستگاه دیزل ژنراتور
به گزارش عصرهامون، محمد ابراهیم خمر با بیان اینکه سهم بزرگی از مصرف برق در پیک تابستان، در حوزه مشترکان ادارات است، اظهار داشت: ضمن پایش و رصد مصرف برق ادارات، تذکرات و هشدارهای لازم به ادارات پرمصرف داده می‌شود و در صورت عدم توجه برق ادارات پر مصرف قطع می‌گردد.

وی افزود: تغییر ساعت کار ادارات، برگزاری مانور مدیریت مصرف، انعقاد تفاهم‌نامه و در نظر گرفتن پاداش‌های مختلف از جمله اقدامات مهم صنعت برق در قالب برنامه‌های پاسخگویی بار است.

مدیر امور برق ناحیه یک زاهدان با اشاره به ظرفیت ۷۰ مگاواتی دستگاه‌های دیزل ژنراتور در سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: وارد مدار کردن دستگاه‌های دیزل ژنراتور نیروگاهی و ادارات استان در ساعات اوج بار (۱۲ تا ۱۸) نقش مهمی در عبور موفق از پیک تابستان دارد.

خمر، خاطرنشان کرد: عدم سرویس به موقع دستگاه‌های دیزل ژنراتور و تامین سوخت این دستگاه‌ها از جمله چالش‌های این بخش است.

وی در پایان اظهار داشت: کلیه دستگاه‌های اجرایی به ویژه مراکز حیاتی و حساس، موظف به تجهیز و آماده به کاری دیزل ژنراتور و تامین برق اضطراری هستند.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdciw3azut1a5r2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود