ms']['section_id'] =0; ?>ms']['section_id'] =0; ?> عصر هامون - سیستان و بلوچستان هیچ کمبودی در زمینه تامین کالاهای اساسی ندارد - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان:

سیستان و بلوچستان هیچ کمبودی در زمینه تامین کالاهای اساسی ندارد

14 مهر 1401 ساعت 9:15

ایرج حسن پور گفت: با همراهی و همکاری دستگاه های اجرایی، اصناف، شرکت های پخش و فروشگاه های زنجیره ای تامین و توزیع کالاهای اساسی در سطح سیستان و بلوچستان درحال انجام است.


ایرج حسن پور، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: با همراهی و همکاری دستگاه های اجرایی عضو کارگروه و همچنین مدیران شرکت های پخش و فروشگاه های زنجیره ای، تامین و توزیع کالاهای اساسی در حال انجام است.

وی افزود: در تامین و توزیع کالای اساسی در استان هیچ کمبود و مشکلی وجود ندارد و این فرآیند به صورت مستمر و عادی در حال انجام است.

مدیرکل صمت استان تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است، ادامه داد: این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

وی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از جمله گرانفروشی، کم فروشی، احتکار مراتب را از طریق تماس با سامانه پاسخگویی اداره کل صمت استان با شماره 124 جهت رسیدگی گزارش کنند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 151860

آدرس مطلب :
http://www.asrehamoon.ir/news/151860/سیستان-بلوچستان-هیچ-کمبودی-زمینه-تامین-کالاهای-اساسی-ندارد

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir