تاریخ انتشار :شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳
تجمع بزرگ پنج آذر با حضور پرشور بسیجیان در خاش برگزار شد؛

بسیج برای دوستان مایه امید برای دشمنان بیمناک است

بسیج در تمامی عرصه ها پیشگام و در خط مقدم همه اقدامات در راستای خدمت رسانی به مردم بوده و هست
بسیج برای دوستان مایه امید برای دشمنان بیمناک است
به گزارش عصرهامون به نقل از تفتان ما، تجمع بزرگ بسیجیان به مناسبت گرامیداشت ۵آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به دستور معمار کبیر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار شهرستان خاش، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسؤلین، ائمه جمعه، سران طوایف و اقشار مختلف مردم و بسیجیان در محل سپاه شهرستان برگزار گردید.

فرمانده سپاه شهرستان سرهنگ علی ثمره حسینی بیان کرد: بسیج همیشه و در تمامی عرصه های خدمت همگام با مردم بوده و خدمات ارزنده ای از زمان تشکیل تاکنون انجام داده است.

سرهنگ ثمره حسینی گفت: در زمان جنگ اگر بسیج وارد میدان نمیشد مسلما پیرزوی در کار نبود لذا با درایت و بصیرتی که امام(ره) داشتند در آن زمان با حضور بسیجیان در میدان جنگ منجر به پیروزی گردید.

سرهنگ ثمره حسینی اظهار کرد: پس از جنگ باتوجه به اقدامات سازنده بسیج و ترس دشمن نقشه های و برنامه های زیادی در راستای اینکه کار بسیج تمام شده و نیازی به فعالیت ندارند شد اما امام (ره)با آینده نگری و دید وسیع که نسبت به این کشور داشت فرمودند بسیج باید به مثل گذشته و با توان بیشتر در صحنه حضور داشته باشد
اگر مسؤلین  نظام وکشور از بسیج غافل شوند به آتش دوزخ الهی گرفتار خواهند شد.

ثمره حسینی افزود: بسیج با توجه به اقدامات و پیروزی در تمامی عرصه هایی که ورود پیدا می کند روز به روز بر ترس دشمن می افزاید و لذا دشمن سعی دارد با تمامی قدرت چهره و شناخت دیگری از بسیج در بین مردم و جوامع نشان دهد.

فرمانده سپاه شهرستان خاش با توجه به شعار هفته بسیج که بسیج خدمتگذار مردم است گفت: بسیج همواره در کنار مردم بوده است چرا که بسیج از خود مردم و برای مردم است خدمات بسیج در جای جای این کشور حتی دور افتاده ترین نقاط غیر قابل انکار می باشد با توجه به اتفاقات اخیر از سوی دشمن هجمه های زیادی در راستای تخریب بسیج وارد شد لذا با هوشیاری و بصیرت مردم راه به جایی نخواهند برد.

سرهنگ ثمره حسینی با اشاره به اینکه بسیج متشکل از خود مردم بوده وهست گفت: دشمن به مؤلفه قدرت انقلاب اسلامی پی برده و امروز با همه ی توان خود قصد دارد یک چهره ی دیگر از بسیج به نمایش بگذارد در واقعه حقیقت کار بسیج همین بوده که امروز در کنار مردم است و بسیجیان از خود مردم هستند و از جای دیگری نیستند اما برخی ها می خواهند بسیج را از بدنه مردم جداکنند ولی بسیج خود مردم است ،خود مردم عهده دار همه ی وظایف و خدمات هستند.

فرمانده سپاه شهرستان خاش گفت: بسیج در تمامی عرصه ها با محوریت پایگاه های مقاومت خدمات رسانی انجام می دهد در عرصه سازندگی و ساخت خانه محرومین، ساخت ۲۰مدرسه طی دوسال اخیر، کارگروه های امنیتی که نقش زیادی در حوزه امنیت توانسته اند انجام دهند آبرسانی به روستاهای دور افتاده تشکیل صندوق های قرض الحسنه و کمک به اشتغال زایی در جای جای شهرها و روستاهابا محوریت پایگاه های مقاومت گوشه اندکی از کارها و اقدامات بزرگ بسیج در عرصه محرومیت زدایی است.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdceox8znjh8nei.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما