تاریخ انتشار :دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹
فرمانده انتظامی استان از انهدام باند 4 نفره سارقان مسلح به عنف که با سلاح گرم به سمت شهروندان اقدام به تيراندازي و در نهايت موتورسيکلت و گوشي تلفن همراه آنان را سرقت مي کردند با 15 فقره سرقت در شهرستان چابهار خبر داد.
باند سارقان مسلح چابهاری در دام پلیس
به گزارش عصر هامون، به نقل از چهاربهاران؛ سردار "محمد قنبری" بیان کرد:در پی وقوع سرقت مسلحانه موتورسیکلت و گوشی تلفن همراه در سطح شهرستان چابهار،دستگیری سارق و یا سارقان احتمالی در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در این رابطه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان چابهار با کار شبانه روزي و اقدامات فني صورت گرفته با تحقيقات ميداني و رصد هاي اطلاعاتي هویت 4 سارق را شناسایی و آنها را طی چندین عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر، که در بازرسی از مخفیگاه آنان دو قبضه سلاح کلت کمری و دو تیغه خشاب به همراه تعداد 5 فشنگ جنگی و یک قبضه اسلحه ساچمه زنی و همچنین یک دستگاه موتورسیکلت و تعداد 14 دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی نیز کشف شد.

سردار "محمد قنبری" در ادامه بیان داشت: این سارقان به 15 فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و تلفن همراه اقرار کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی از شهروندان خواست تا ضمن رعایت هشدارهای انتظامی، در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را با تماس 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcaaen6649nmm1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما