تاریخ انتشار :شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۱
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان:

۱۳ واحد تولیدی در سیستان و بلوچستان به چرخه تولید بازگشتند

علیرضا راشکی گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان آبانماه، ۱۳ واحد تولیدی در سیستان و بلوچستان با ایجاد اشتغال ۱۳۳ نفر به چرخه تولید بازگشتند.
۱۳ واحد تولیدی در سیستان و بلوچستان به چرخه تولید بازگشتند
به گزارش عصرهامون، علیرضا راشکی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ۱۳ واحد تولیدی با اعتبار ۴۲۲ میلیارد و ۵۰۸ میلیون ریال به چرخه تولید بازگشتند، بیان کرد: در یکسال گذشته ۳۰ واحد تولیدی غیرفعال در زمینه غذایی، کانی غیرفلزی و سلولزی با اشتغال ۵۰۳ نفر و سرمایه گذاری ۵۶۴ میلیارد ریال در استان به چرخه تولید بازگشتند.
 
وی افزود: عارضه یابی واحدهای عضو خوشه کسب وکار بسته بندی خرمای سراوان، برندسازی با نام های بومی منطقه مانند بیرک جهت واحدهای عضو خوشه کسب وکار بسته بندی خرمای سراوان، حمایت از حضور در نمایشگاه خرمای ارگانیک دبی و سیال ابوظبی و اکسپوی ۲۰۲۰ دبی واحدهای عضو خوشه کسب و کار بسته بندی خرمای سراوان و کمک به راه اندازی رشته دانشگاهی تولید و فرآوری خرما در مرکز آموزش علمی و کاربردی شهرداری سیب و سوران از دیگر اقداماتی است که همه برای اولین بار توسط شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شده است.

راشکی گفت: ۳۰ شهرک و نواحی صنعتی استان در زمینی به مساحت چهار هزار و ۵۲۶ هکتار راه اندازی شده و تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده به هزار و ۴۰۰ واحد می رسد.

وی ادامه داد: این تعداد واحد بهره برداری شده برای ۱۴ هزار و ۴۲۷ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۱۱ فقره قرارداد در یکسال گذشته منعقد شده است.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcivpazyt1awy2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما