تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۵
شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان است که از طریق راه‌آهن با میرجاوه پاکستان ارتباط دارد و از سوی کرمان هم به راه‌آهن سراسری ایران متصل است. به زودی قرار است خط راه‌آهنی از سوی چابهار به مشهد و از آنجا به کشورهای آسیای میانه کشیده شود و همین امر بر اهمیت زاهدان می‌افزاید.
نارضایتی مسافران نوروزی از وضعیت آسفالت خیابان های زاهدان
نارضایتی مسافران نوروزی از وضعیت آسفالت خیابان های زاهدان
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنه،طبق آمار مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان ورود مسافران نوروزی به استان امسال نسبت سال های قبل 30 درصد افزایش داشته است و این فرصتی مناسب برای معرفی استان به مردم ایران و جذب توریست و حتی سرمایه گذار می باشد.
اما متاسفانه مناظر و اتفاقات دلخراشی را در این مدت مشاهده نموده ایم که سبب نارضایتی مسافران از سفر به این استان شده است.
مجتمع تفریحی براسان یکی از مکانهای تفریحی شهرستان زاهدان می باشد که در این ایام پذیرای تعداد زیادی مسافر بوده است ، شامگاه دیروز خبرنگار ما برای تهیه گزارش از مسافران نوروزی به این مکان رفت ،در مسیر این مجتمع تفریحی چندین ماشین ایستاده بودند که در حال تعمیر خودروی خود بودند ، از شماره پلاک آنها مشخص بود مسافر هستند جهت کمک و همچنین تهیه گزارش به آنها نزدیک شدیم و علت خرابی خودرو را جویا شدیم:
یکی از مسافران که از شهرستان بیرجند جهت تفریح به استان سیستان وبلوچستان آمده گفت : همراه خانواده به مجتمع تفریحی براسان می رفتیم که در چاله ای که در وسط جاده است افتادیم و رینگ و لاستیک خودرو متلاشی شد و الان در حال تعویض آن هستیم .
وی ادامه داد : در اکثر خیابانهای شهر نیز چاله های مشابه وجود داشت که اصلا برای شهری که مرکز استان است وجهه خوبی ندارد و همچنین با بروز چنین مشکلاتی برای مسافران اصلا خاطره خوبی در ذهن آنها باقی نخواهد نماند.
وی در پاسخ به چگونگی ارائه خدمات نوروزی به مسافران گفت : اکیپ های امداد رسان و همچنین اطلاع رسانی در مورد محل های اقامتی سطح شهر در ورودی شهر مستقر بودند که کار بسیار خوبی است اما نمای شهر و همچنین میدان ورودی شهر زیاد حال و هوای نوروز را ندارد و باز هم از وضعیت بد آسفالتهای خیابانهای سطح شهر گله نمود و افزود : رانندگی در این خیابانها بسیار سخت می باشد زیرا فقط باید مراقب بود در چاله نیفتاد و یا یکدفعه جلوی ماشین سرعت گیر سبز نشود.
چندی پیش مسلم سید الحسینی شهردار زاهدان در گفت و گو با زاهدانه گفت : اکیپهایی جهت لکه گیری و ترمیم آسفالت مشخص شده اند که این مشکل را هر چه سریعتر حل کنند.
متاسفانه اکثر خیابانها و معابر سطح شهر رفع عیب نشده اند و باید فکری اساسی از سوی مسئولین شهر برای رفع این مشکل شود.
انتهای پیام/9031 http://asrehamoon.ir/vdcgqn9n.ak9z34prra.html
نام شما
آدرس ايميل شما

اوضاع شهرداري بقدري بد است وسوئ مديريت زياد است كه ابتدايي ترين خدمت كه جمع اوري زباله ديگر در خيلي از خيابانها انجام نمي شود اينهم وضع اسفالتش چرا نظارتي بر شهرداري نيست؟