تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۴
استاندار سیستان و بلوچستان گفت:۹۷ طرح مصوب سفر رئیس جمهور محترم به استان با صد در صد تخصیص اعتبار باید تا نیمه اول سال ۹۴ به بهره برداری برسد.
بهره برداری از ۹۷ طرح مصوب سفر رئیس جمهور به استان
بهره برداری از ۹۷ طرح مصوب سفر رئیس جمهور به استان
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از طلوع کنارک، مهندس علی اوسط هاشمی ظهر امروز در گردهمایی فرمانداران سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و ولادت امام زمان(عج)، اظهار داشت: دعای افتتاح یکی از دعاهایی است که غایت انسان، فضیلت و اخلاق انسانی را بازگو میکند و حاکمیتی که به معنای زیبا از اسلام و روح و روان انسان باید جاری گردد تنظیم می نماید.
وی با اشاره به برخی از فریضه های دعای افتتاح، افزود: امروز به برکت انقلاب و نظام اسلامی توانسته ایم با عزت اسلام و انسانیت انسان ها گامی بلند در جهت توسعه و پیشرفت و آبادانی برداریم.
نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان با تفسیر برخی از فرائض دعای افتتاح به گرامیداشت اعیاد شعبانیه پرداخت و بیان داشت: هنگامی که نگاه و فکر ما به عزت اسلام و انسانیت انسان معطوف گشت می توانیم به استقبال اعیاد شعبانیه برویم.
وی در ادامه به برخی از برنامه و پروژه های پیش بینی شده و در دست اجرای استان اشاره کرد و گفت:در سال جاری هیچگونه مشکل بودجه نخواهیم داشت و با حمایت دولت عزم خود را جزم می کنیم تا مصوبات سفر ریاست جمهوری را به مرحله اجرا درآوریم.
مهندس هاشمی از نهایی شدن مصوبات سفر دکتر روحانی به استان خبر داد و افزود: ۹۷ طرح مصوب سفر به مرحله نهایی رسیده و برای اجرا ابلاغ خواهد شد.
وی ادامه داد: این طرح ها به صورت صد در صد تخصیص اعتبار خواهد داشت که تا نیمه اول سال ۹۴ باید به بهره برداری برسد.
وی ضمن انتقاد از تخصیص اعتبار از ماده ۱۸۰ قانون بودجه کشور، گفت:مبلغ ۳۱ میلیارد تومان از این محل برای استان پیش بینی شده که با کل بودجه سال ۹۳ برابری می کند اما این تنها ۲۰ درصد از نیازهای ما را پاسخگو می باشد.
وی ادامه داد: مکاتباتی با دولت و مجلس شورای اسلامی انجام داده ایم تا بتوانیم این مقدار اعتبار را که در ردیف استان های پایانی است افزایش دهیم.
انتهای پیام/9031 http://asrehamoon.ir/vdcgq39n.ak9tq4prra.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود