تاریخ انتشار :جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۰
نخستین جشنواره وب استان سیستان و بلوچستان با مشخص شدن برگزیدگان فضای مجازی استان به کار خود پایان می دهد.
پایان کار بزرگ ترین رویداد رسانه ای سیستان و بلوچستان/ برگزیدگان نخستین جشنواره وب استان مشخص شدند
به گزارش سرویس فضای مجازی عصرهامون به نقل از دبیرخانه نخستین جشنواره وب استان سیستان و بلوچستان، داوری و ارزیابی سایت ها و وبلاگ ها و نیز آثار ارسالی به این جشنواره پایان یافته و برندگان نهایی اعلام شدند.

بر اساس این گزارش، داوران پس از پایان مهلت ثبت نام شروع به داوری سایت ها و وبلاگ ها در دو بخش فنی و محتوایی و آثار ارسالی در بخش محتوایی نمودند.

در پایان بهترین های شاخه های اطلاع رسانی و محتوا، شاخه چندرسانه ای برخط، شاخه بازی و نرم افزار، شاخه قلم برتر و شاخه عکاسی و طراحی بر اساس معیارهای مشخص و مرتبط مشخص شدند.

طبق اعلام دبیرخانه بزرگترین رویداد رسانه ای استان در سال ۹۳، مراسم باشکوه اختتامیه این جشنواره با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و نیز دعوت شدگان از میان افرادی که ثبت نام آنها تایید نهایی شده و به مرحله داوری راه یافته بودند، ساعت ۹ صبح روز شنبه ۹ اسفندماه ۱۳۹۳ در محل کانون شهید عالی زاهدان واقع در خیابان شهید مطهری جنب بیمارستان نبی اکرم (ص) برگزار می شود.

گفتنی است: نخستین جشنواره وب استان سیستان وبلوچستان از ابتدای بهمن ماه شروع به کار و تا پایان این ماه اقدام به ثبت نام از فعالان رسانه ای و فضای مجازی استان نمود.

انتهای پیام/9507 http://asrehamoon.ir/vdcaa0ni.49nmm15kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود