تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۰۳
نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای حل مشکل اقتصادی ایران برنامه ویژه و راه حلی کارا دارم.
بحران اقتصادی را درمان میکنم/ آمریکا را به ستوه می آورم
به گزارش عصرهامون، محسن رضایی نامزد تایید صلاحیت شده انتخابات یازدهم ریاست جمهوری با حضور در محل تالار وحدت دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به بحرانی بودن وضعیت مالی کشور پرداخت و اظهار داشت : پول ملی کشور در یک سراشیبی سقوط قرار گرفته و رفته رفته در حال تنزل است و هفته یا ماهی نیست که از ارزش آن کاسته نشود و این در حالی است که ارزش پولی ما همانند ناموس ملت قرار دارد و باید در زمینه درمان این بیماری خزنده به صورت هدفمند و برنامه‌ریزی شده گام برداریم.
رضایی که خود را فردی اقتصادی می داند و برنامه های اقتصادی خود را بر پایه فدرالیسم معرفی می کند این روز ها و در سفرهای خود به استان ها وضعیت مالی و اقتصادی کشور را بحرانی خوانده و خود را منجی اقتصاد کشور نامیده است .
وی معتقد است: اگر در گذشته مسائلی چون گرانی و بیکاری و تبعیض قومیتی شایعات دشمن عنوان می‌شد متأسفانه امروز دیگر این مشکلات قابل انکار نیست و مردم ما به خصوص مردم زحمتکش چابهار به شدت با این مشکلات که عمر طولانی نیز دارند دست و پنجه نرم می‌کنند و بهای سوء مدیریت دولت‌ها را این مردم مظلوم با به زحمت انداخته شدن خود می‌دهند و در دولت من برای رفع این تبعیضات فزاینده و رو به رشد به صورت دقیق و کاربردی برنامه عملیاتی پیش‌بینی شده و این می‌تواند سرآغازی برای رشد و شکوفایی مردم خونگرم سیستان و بلوچستان و به خصوص مردم چابهار باشد.
نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: حل مشکلات اقتصادی مردمی که از گرانی و فقر به ستوه آمده‌اند دیگر با شعار و وعده دادن قابل حل نیست و باید دولت آینده با بهره‌گیری از یک برنامه، مدیریت، توانمندی و دانش لازم بتواند مشکلات پیش رو که با توجه به ظرفیت‌های طبیعی و معادن و همچنین منابع انسانی متخصص موجود در تمام نقاط کشور قابل رفع است، برنامه‌ریزی کند.
وی در بحث سیاست خارجه و مذاکرات ایران و آمریکا اذعان داشت: برای مذاکرات برنامه ویژه ای دارم به گونه ای که چهره واقعی آمریکا را به دنیا نشان خواهم داد و با سردوراهی قرار دادن آمریکا، او را وادار به تسلیم در برابر ایران می کنم. انتهای پیام/ 9506 http://asrehamoon.ir/vdcebe8fijh87.9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود