تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۵
فرماندار میرجاوه از افتتاح 34 پروژه عمرانی و کشاورزی به مناسبت ایام دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.
افتتاح ۳۴ پروژه عمرانی و کشاورزی در میرجاوه

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،به نقل از  پایگاه خبری لادیز، همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروی انقلاب، 4 پروژه عمرانی، کشاورزی در شهرستان میرجاوه و بخش ریگ ملک با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان میرجاوه به بهره برداری رسید.
این پروژها شامل سیستم آبیاری تحت فشار روستای لولکدان، دهیاری روستای حاجی گمی، خانه بهداشت تهلاب و افتتاح خانه محرومین بود که با مناسبت ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسید.
فرماندار میرجاوه در مراسم افتتاح این پروژه ها در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: 34 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 268 میلیارد ریال در ایام الله دهه فجر در سطح شهرستان میرجاوه به بهره برداری می رسد که بیمارستان 32 تختخوابی میرجاوه از جمله شاخص ترین این طرح هاست چراکه با افتتاح این بیمارستان بیش از 60 هزار نفر از مردم این شهرستان از خدمات آن بهره مندمی شوند.
محمد میهنی افزود: افتتاح 11 واحد منزل محرومین، پروژه های کشاورزی، برق رسانی ، آبرسانی و خانه بهداشت از دیگر پروژه های قابل بهره برداری در این ایام است و امیدواریم با افتتاح این پروژه ها مردم مرزدار میرجاوه از مزایای آنها بهره مند شوند و بتوانیم خدمات بیشتری آنچنان که در شان این مردم است به آنها ارائه دهیم.
وی خاطرنشان کرد: افتتاح دهیاری روستای حاچ گمی با مساحت 62 متر و با اعتبار بالغ بر 60میلیون تومان، اجرای سیستم آبیاری تحت فشار با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 155 میلیون تومان و خانه بهداشت تهلاب از جمله طرح هایی است که مورد بهره برداری قرار گرفت.
 

 

 

 

انتهای پیام/
  http://asrehamoon.ir/vdchk6nw.23nz-dftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما