تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۰
مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان‌وبلوچستان گفت: دوره تربیت مربی تخصصی حفظ قرآن کریم اداره اوقاف، مردادماه امسال برای اولین بار در شهرستان زاهدان برگزار می‌شود.
برگزاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن در سیستان‌وبلوچستان
برگزاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن در سیستان‌وبلوچستان
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،حجت‌الاسلام اسماعیل تدینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان‌وبلوچستان،گفت: در سال گذشته، ۳۵ نفر از مربیان قرآنی استان که در طرح ملی تربیت حافظان قرآن با سازمان اوقاف همکاری داشتند، برای شرکت در دوره مربیگری به قم مقدس اعزام شدند، اما امسال برای تمرکز بیشتر در استان، اعزام نداریم و این دوره را برای اولین بار در داخل استان برگزار می‌کنیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان افزود: این دوره با حضور اساتید برجسته کشوری ( اعزامی از شهرستان قم) برگزار می‌شود و همراه با اعطای گواهینامه معتبر و رسمی خواهد بود.
وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام تا ۱۴ تیرماه ادامه دارد، عنوان کرد: دوره تخصصی تربیت مربی حفظ قرآن طی سه روز بصورت فشرده برگزار می‌شود و هزینه شرکت در این دوره نیز ۱۰۰ هزار تومان است.
تدینی یکی از شرایط ثبت‌نام در این دوره را حفظ ۵ جزء قرآن عنوان کرد و افزود: این دوره برای اولین بار در زاهدان برگزار می‌شود، اما سعی داریم تا پایان سال، این دوره به میزبانی شهرستان‌های زابل و ایرانشهر نیز برگزار شود.
 
انتهای پیام/4382 http://asrehamoon.ir/vdcaueno.49ni615kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما