سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ,29 September 2020
فرهنگ و هنر
وقتی شهید سلیمانی از حاج قاسم مدد می گرفت/ میرحسینی به تنهایی یک لشکر بود

نمونه‌ای از اشاره مقام معظم رهبری در بروز استعدادها در جنگ تحمیلی؛

برادر شهیدان میرحسینی گفت: به گفته شهید سلیمانی، حاج قاسم میرحسینی یک لشکر بود که سردار دلها بعد از توکل به خدا و توسل به معصومین از این همرزم شهید خود مدد می گرفت.

 
اولین مسابقه انیمیشن سازی با دیدگاه حراستی در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
در اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، "نشان رسول" به مجید انتظامی آهنگساز شاخص سینمای دفاع مقدس اهدا شد و از وزیر بهداشت در کنار جمال شورجه، جمشید هاشم‌پور و محسن علی‌اکبری تجلیل به عمل آمد.
اسامی نامزدهای ششمین مسابقه عکس سینمای ایران اعلام شد.
قدرت الله صلح میرزایی، کارگردان سینما و تلویزیون، با اشاره به پخش مجدد فیلم‌ها در شبکه‌ها مختلف گفت: برخی از سریال‌های تلویزیونی ساخته می‌شوند و عده‌ای از مردم موفق به دیدن آن‌ها نمی‌شوند اما اگر سریال خوب و جذابی باشد می‌بینند. حتی کودکان و نوجوانان بسیاری از سریال‌های بزرگسالان را در آن سنین ندیدند ولی حالا که بزرگ شده‌اند این سریال‌ها را می بینند و برای‌شان تازگی دارد.
محمدعلی نجفی ورود سرمایه‌گذار‌های بی‌ربط به حوزه سینما را یکی از مشکلات اصلی امروز سینمای ایران دانست که تنها به فروش فیلم خود فکر می‌کنند و برای آنها فرق ندارد با پولشان چه فیلمی ساخته می‌شود.
برادر شهیدان میرحسینی گفت: به گفته شهید سلیمانی، حاج قاسم میرحسینی یک لشکر بود که سردار دلها بعد از توکل به خدا و توسل به معصومین از این همرزم شهید خود مدد می گرفت.
فرزند شهید حبیب لک زایی گفت: ایجاد وحدت و امنیت یکی از مهمترین اهداف سردار در سیستان و بلوچستان بود که در این راستا اقدام های ارزشمندی را انجام داد و نامی نیک از خود به یادگار گذاشت.
مجتبی میرحسینی گفت: با استفاده از جغرافیای منطقه‌ای سیستان و بلوچستان به لحاظ همسایگی با کشورهای افغانستان و پاکستان می‌توان از ظرفیت آنها برای توسعه گردشگری استفاده کرد و تعداد گردشگران خارجی را افزایش داد.
حسین مسگرانی گفت: در مرحله سوم ثبت نام، تمامی اعضای صندوق اعتباری هنر، هنرکارت دریافت می کنند.
آیین اختتامیه ششمین جایزه جهانی اربعین روز سه‌شنبه (۱۵ مهرماه) در حسینیه الزهرا(س) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می‌شود.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم