شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ,30 May 2020
اقتصادی
جهان متاثر از کرونا؛ تجارت در دروازه ملل روی ریل توسعه/ سومین محموله گندم اهدایی هند به افغانستان وارد بندر چابهار شد

رونق ترانزیت در بزرگترین بندر اقیانوسی کشور؛

با وجود این که اقتصاد جهان تحت تاثیر کرونا ویروس قرار گرفته است شاهد رونق تجارت در بندر شهید بهشتی چابهار هستیم.

 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش گفت: کار برداشت انگور، با رقم یاقوتی در این شهرستان آغازشده است.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: از مجموع افراد متقاضی دریافت بیمه بیکاری اسفند سال گذشته، فهرست ۲۴۰ هزار نفری به همراه شماره حساب افراد برای دریافت بیمه بیکاری به سازمان برنامه و بودجه ارائه شد.
مجید فیاضی، مدیرجهاد کشاورزی ایرانشهر گفت:چهار هزار و۸۰۰ تن سیب زمینی از مزارع ایرانشهر به بازار عرضه شد.
محمد حنیف سپاهی،مدیر جهادکشاورزی شهرستان سیب وسوران از رهاسازی دو نیم میلیون قطعه لارو ماهی در آب بندهای این شهرستان خبر داد.
امان اله طوقی،معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: با ورود آب به منطقه سیستان و رونق کشت محصولات جالیزی، برای حدود سه هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.
تلاش دولت اصلاح‌طلبان و مجموعه‌های مطبوعاتی وابسته به جریان کارگزاران در دهه هشتاد شمسی برای به ثمر نشاندن مبانی اقتصاد نولیبرالی در ایران، سبب ظهور خصوصی سازی واحدهای صنعتی شد که در نهایت جز ضربه به اقتصاد ایران و بهره‌وری توسط دلالان، چیزی در پی نداشت.
یک کارشناس خودرو با بیان اینکه پراید 5 میلیون تومان هم نمی‌ارز، گفت: تصمیمات اخیر شورای رقابت و سازمان حمایت، باعث تحریک تقاضای وحشتناک خواهد شد و مشکلات بازار و صنعت خودرو را تشدید خواهد کرد.
معاون وزیر صمت گفت: تا پایان امسال چهار مرحله دیگر فروش فوق العاده خودرو خواهیم داشت که نخستین مورد آن نیمه دوم همین ماه است و تعداد قابل توجهی خودرو پیش فروش خواهد شد.
در نشست اخیر شورایعالی بورس و اوراق بهادار که عصر دیرز برگزار شد زمان تعیین روش آزادسازی سهام عدالت تا ۱۵ خرداد تمدید و مهلت مراجعه به بانک‌ها نیز تا ۱۳ خرداد تعیین شد.
با اعلام امکان فروش وکالتی تنها ۳۰درصد از سهام عدالت در بانک ها، سوالات سهامداران در این باره بیشتر شده است.
 
هشدار هجوم ملخ های نابالغ از کشورهای عربی و پاکستان به سیستان وبلوچستان/ خطری جدی مزارع  را تهدید می کند
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم